Vybledlé či poškozené oblečení do šatníku nepatří. Abyste si užili trendové kousky co nejdéle a v jejich původních barvách, věnujte jim dostatečnou pozornost. Vsaďte na limitovanou edici Perwoll Passion for Fashion, která vás upoutá na první pohled svým novým designem. Už od roku 2012 Perwoll každoročně představuje módní limitované edice a do domácností po celém světě s nimi přináší nejnovější sezónní trendy přehlídkových mol.

Facebook

K dispozici jsou dvě varianty - luxusní Black Fashion, určený pro tmavé a černé oblečení a zářivý Color Fashion, vhodný pro barevné kousky. Nový Perwoll, obsahuje recepturu Perwoll renew 3D, díky které bude vaše oblečení stále jako nové. Cenným kouskům ve vašem šatníku dopřeje péči hned ve 3 dimenzích. Zajistí jim intenzitu, stabilitu a zářivost barev. Díky složení s 3D renew efektem bude vaše oblíbené oblečení vypadat stále jako nové, takže si ho budete moci užívat ještě déle. Bonusem je ještě intenzivnější vůně, která si podmaní vaše smysly.

Moderní design obou variant – Black a Color – vyjadřuje vášeň pro květy ve všech podobách, vyznavačům nejnovějších trendů přináší fantastický zážitek a otevírá dveře do exkluzivního světa módy.

Redakce FFN

www.perwoll.cz.