Značka Russell Hobbs přichází s tímto popisovatelným pomalým hrncem, abyste si mohli dělat poznámky přímo na hrnec – před, během i po vašem kulinářském dobrodružství, ať je to tradiční polévka, makaróny se sýrem nebo kreativnější čokoládový fondán.

Facebook

Stylový pomalý hrnec s popisovatelným matným povrchem je díky 3.5litrové kapacitě vhodný pro rodiny, uvaří až 4 porce. Je perfektním pomocníkem pro přípravu dušeného masa či zeleniny, kýty, polévek a mnoha dalších pokrmů, a to bez nutnosti použití dalších pánví či hrnců. Tento inovativní pomalý hrnec vás zbaví nekonečného umývání nádobí, protože zvládne všechno sám.

Díky tomuto pomalému, popisovatelnému hrnci se můžete konečně více věnovat své rodině a přátelům místo postávání u plotny celý večer. Ať chcete nechat vzkaz vašim milovaným, co bude dobrého k večeři, nebo si sepsat recept, abyste na nic nezapomněli, tento zábavný produkt je tu pro vás a je připraven trhu trochu zavařit!

Při uvádění produktu na trh řekl mluvčí značky Russell Hobbs: „Pomalý hrnec se stal nedílnou součástí mnoha domácností a možnost zanechat vzkaz pro vaše milované přidává něco extra tomuto snadnému, zdravému a ekonomickému způsobu vaření jídel. Díky jednoduchému ovládání se popisovatelný pomalý hrnec značky Russell Hobbs snadno používá. A i když máte dlouhý a náročný den, můžete se spolehnout, že večer na vás bude čekat již hotový, lahodný pokrm pro celou rodinu. Pro jistotu, že jídlo je opravdu připravené, si můžete na hrnec napsat poznámku, v kolik hodin jste ho začali vařit nebo v kolik hodin má být dle receptu hotové.“

Russell Hobbs: V srdci vašeho domova
Jsme v srdcích vašich domovů již přes 60 let. Naše značka je synonymem důvěryhodnosti a vysoké kvality. Pracujeme tvrdě na tom, abychom vám vše usnadnili a abyste měli více času pro sebe. Ať se jedná o rychlou ranní kávu nebo přípravu jídla pro celou rodinu, s naším širokým spektrem kuchyňských spotřebičů jsme tu vždy připraveni vám pomoci. 

Redakce FFN

www.russehobbs.cz