Hledáte prostředky do myčky nádobí, které dokonale odstraní i odolné nečistoty? Tou správnou volbou pro vás je prémiová řada multifunkčních tablet a gelů Somat GOLD. S tabletami a gely Somat GOLD dosáhnete skvělých výsledků mytí již při 40°C. Díky jejich funkci odmáčení můžete také zapomenout na zdlouhavé předmývání připálenin a zaschlých zbytků. Nyní jsou navíc dostupné i ve variantě Lemon & Lime.

Facebook

Multifunkční tablety Somat GOLD Lemon & Lime
Tablety Somat GOLD Lemon & Lime jsou nejlepší proti připáleninám. Obsahují miliony účinných částic, které pronikají hluboko do nečistot a poskytují až 12 funkcí pro dokonale čisté nádobí. Mezi jinými i funkci soli a leštidla, ochranu skla před korozí a funkci rychlého schnutí.  To vše je ještě doplněné o svěží vůni citrónu a limetky.

Multifunkční gel Somat GOLD Lemon & Lime
Díky své konzistenci má Somat GOLD Lemon & Lime multifunkční gel řadu předností. Lépe a rychleji se při mycím procesu rozpouští, takže působí okamžitě po spuštění mycího cyklu. Vynikajících výsledků dosahuje i při mytí na 40°C a při krátkých cyklech. Výhodou je možnost flexibilního dávkování podle stupně znečištění. Stačí nalít požadované množství prostředku do dávkovače. Tekutiny z obou komor dvoukomorové lahve se při dávkování smísí a zajistí dokonalý výsledek mytí. Podobně jako tablety Somat GOLD i gel má funkci soli a leštidla, chrání sklo a je extra účinný proti připáleninám.

Redakce FFN 

www.somat.cz