Koupelová aromaterapie
Až přijdete domů po dlouhém pracovním dni, zamiřte rovnou do koupelny. Napusťte vanu horkou vodou, přidejte několik kapek vonného oleje a ponořte se do voňavé lázně. Vůně jsou propojeny s emocionální pamětí, navodí ve vás pocit štěstí, klidu a spokojenosti. Oddejte se jim.

Facebook

Na vlas krásná
Také vlasy o nás vypoví více, než si myslíme. Pokud jsou vaše vlasy příliš namáhané, denně je žehlíte nebo nosíte stažené do culíku a máte pocit, že jim něco chybí, je čas na regenerační kůru. Do vlhkých vlasů vmasírujte vyživující bázi a nechte ji několik minut působit. Navraťte vlasům jejich lesk. Jemnou masáží dáte odpočinout i vlasové pokožce. Nejlepšího výsledku dosáhnete, pokud vlasy ještě na deset minut zabalíte do teplého ručníku.

Uzamkněte půvab do pokožky
Krásná a zdravá pokožka je naší vizitkou. Kůže nás nejen chrání, ale i reprezentuje. Můžeme z ní vyčíst mnohé, i starosti. Proto je potřeba o pokožku celého těla pečovat, pravidelně ji hydratovat a vpisovat do ní jen to krásné. Pokud dáváte přednost jemnějším texturám, volte tělová mléka. Vyzkoušejte i trochu jiné než běžné vůně a nechte pokožku rozvonět třeba s mléky Indulona meruňková, olivová či měsíčková. Pokud vás trápí suchá pokožka, dopřejte jí intenzivní hydrataci s tělovými krémy, na noc jí můžete dopřát i ty s hutnější konzistencí. Pro základní hydrataci jsou zcela dostačující základní krémy, kterým důvěřují ženy po generace a neznamenají veliké zatížení pro vaši peněženku.

Speciální péče o nohy
Nohy – tak často na ně zapomínáme, a přece by si zasloužily dennodenní pozornost. Věnujte jim ji alespoň během pečujícího rituálu. Ponořte je do horké bylinné koupele a nechte je odpočinout. Dejte jim dávku důležité regenerace s pomocí krému speciálně na to určených. Přípravky na nohy pečují o velmi suchou pokožku a zrohovatělou kůži na chodidlech. Hydratují, ošetřují, změkčují a zacelují praskliny. Vracejí nohám jejich krásu a pocit bezpečí. Sáhnout můžete po krému, který je obohacený o kyselinu boritou a působí tak preventivně proti bakteriím a plísním.  Pro dokonalost okamžiku zkuste i masáž chodidel.

Poslední tečka a ranní hedvábí
Tou poslední tečkou dne, která zaručí i krásné ranní překvapení, je péče o vaše ruce. Je jen na vás, zda budou hedvábným pohlazením, nebo drsnou upracovanou zprávou o náročném dni. Natřete ruce krémem, ideální možností je tradiční krém Indulona Original, jeho hutnější konzistence bude o pokožku vašich rukou pečovat po celou noc. Vklouzněte do jemných bavlněných rukaviček, do rána ruce získají hedvábnou jemnost.

Užijte si svůj čas. Protože: Co si budete pamatovat? Že jste se odbyla sušenkou v metru, nebo že jste si našla chvilku, kdy o sebe můžete pečovat?

Redakce FFN