S nadcházejícím létem přichází značka Chio Chips se změnou svého portfolia, které potěší nejen zastánce klasických příchutí, ale své si v něm najdou i ti, kteří mají rádi změnu a zajímavé kombinace. Mezi ty tradiční a nezapomenutelné varianty jistě patří legendární Paprika. Kdo by si nepamatoval onen známý jingle „Chio Chio Chio Chips“, který na nás z obrazovek hrával každý den a při jehož poslechu jsme s chutí otevírali balíček chipsů. Nezapomenutelné paprikové brambůrky, jež byly populární napříč všemi generacemi, se nyní vrací a spolu s nimi se představí i několik novinek.

Facebook

Jaké chutě náš potěší
Pokud patříte mezi vyznavače klasiky, kromě těch paprikových vás jistě potěší tradiční varianta, Chio Chips solené. Ty se hodí jak ke sledování televize, tak třeba na výlet nebo k dobrému pivu při letním odpoledni stráveném s přáteli. Pro ty, co rádi grilují a ze všeho nejraději tráví volné chvíle někde na zahradě obklopeni svými nejbližšími, připravili Chio Chips Barbecue se špetkou chili. Máte rádi intenzivní chutě a nesmí ve vaší lednici chybět sýr? I na vás v Chio mysleli a nachystali neotřelou variantu Chio Chips sýr a cibule. Výrazná chuť cibule je tak zjemněná jemnou chutí sýra, kterou si zamilujete na první ochutnání.

Skutečná kvalita, která přitáhne každého
Brambůrky Chio Chips vás osloví nejen svými skvělými příchutěmi, ale dostanou vás i díky své kvalitě. Při výrobě Chio Chips se vždy používají jen ty nejlepší ingredience, díky čemuž se nová řada brambůrků pyšní opravdu intenzivní a lahodnou chutí. Pečlivě vybrané brambory nakrájené na tenké plátky jsou připravované pouze na kvalitním slunečnicovém oleji a ochucené unikátní směsí koření bez přidaných látek zvýrazňujících chuť. V Chio Chips zkrátka vědí, jak na to.

Redakce FFN

www.intersnack.cz