Do pivní lázně se návštěvník ponoří v ručně vyrobených, masivních tisíci litrových, vířivých kádích z dubu královského jinak Royal Oak. Koupel obsahuje přírodní extrakty, ze kterých se vaří české pivo Krušovice®, jsou to vybrané odrůdy chmele, pivovarské kvasnice a slad.

Vysoký obsah chmelových silic přispívá k celkové vitalizaci a uvolňování kožních pórů
Pivovarské kvasnice díky vysokému obsahu vitamínu B a aktivním enzymům působí blahodárně na regeneraci pokožky. Díky této jedinečné kombinaci přírodních ingrediencí a magického působení dubu královského, se člověk cítí báječně.  
Koupel v pivních lázních pomáhá vyplavení škodlivých látek z těla, uvolnění vnitřního i vnějšího napětí, únavy a stresu, a tím k dokonalému duševnímu i tělesnému odpočinku. Důležitou a velmi oblíbenou součástí pivní koupele je fakt, že si návštěvníci mohou sami natočit neomezené množství pravého českého piva Krušovice®

Facebook

Odpočinek na lůžku z pšeničné slámy má svoje kouzlo
Po dvacetiminutové vířivé koupeli v dubové kádi následuje stejně dlouhý odpočinek na lůžku z pravé pšeničné slámy. Právě ta podpoří vstřebání veškerých vitamínů a extraktů z předcházející koupele. Během odpočinku si budete moci vychutnat čerstvý domácí pivní chléb. Při odpočinku Vám bude dělat společnost plápolající krb.

Jaroslav Kuba

www.pivnilaznespabeerland.cz

 

Fotogalerie k článku