Dorazila například  Ivana Jirešová, která se vrhla především na ovoňování olejů ve spreji, které jsou vhodné na stárnoucí pleť. „Teď budu konečně mladší a budu se líbit Viktorovi,“ dodává Ivana, která si velmi oblíbila tělové máslo.

Všichni si velice dobře rozuměli, kosmetika se líbila
Uršula Kluková výrobky z mrtvého moře zná. „Já jsem tam byla, vše jsem studovala a jsou to moc dobré výrobky, hlavně na pleť. Nyní jsem celá pochroumaná, mám po operaci ploténky a musela jsem několik věcí zrušit, protože mě to bolí,“ postěžovala si Uršula Kluková, která si rozuměla s baletním mistrem Vlastíkem Harapesem. Vlastík by nejraději vyzkoušel pánský sprchový gel HB kosmetiky. „Ten voní, wau, hned dnes ho vyzkouším ve sprše, i když tam budu sám,“ dodával Vlastík a svěřil se, že je pedant na oblečení. „Rád sleduji módní trendy a také se podle nich oblékám.“ Odhalil také svoji velkou vášeň, sbírá žehličky a celkem jich má doma už asi sto. „Ale jinak prozradím, že nerad žehlím,“ přiznal Vlastík Harapes. 
Setkání se zúčastnila i Světlana Nálepková, která vzhledem k její mladistvé pleti, byla vybrána k hedvábnému séru. „Už se asi letos nikam nepodívám, protože mám hodně vystoupení, ale nadchla mě atmosféra Vánoc, tak přemýšlím jaké dárky komu pořídím.“ Dorazila i Kateřina Kornová, která vypadala úžasně, omládla. Všichni se podivovali nad jejím vzhledem. „Já jsem začala zase chodit do školy, v mém věku být školačkou je opravdu náročné a hlavně musím dělat zkoušky z tělocviku, nejhorší jsou pro mě kliky a cvičení na hrazdě,“ mluví o  záludnostech svého studia Kateřina Kornová.

Magnetickou masku HB natřely Kateřina Kornová s Ivankou Jirešovou  na finalistu Muže roku Vojtu Zvěřinu
„To se mi moc líbí, takhle namatlat hezkého kluka,“ smála se Ivana Jirešová a přitom jí pomáhala Katka Kornová. „Pojď, já ti to magnetem setřu,“ pospíchala Uršula Kluková, aby milému Vojtovi setřela masku. „Jej, teda, Ty budeš mít pleť jak dětskou prdelku,“ laškovala Uršula Kluková s fešným mladíkem. Ředitelka HB kosmetiky Petra Morávková dodává: „Věřím, že HB kosmetika bude mít v České republice úspěch a po zdravotní stránce pomůže řadě lidí.“

Facebook

Blanka Opltová

www.kosmetikahb.cz

Fotogalerie k článku