Mezi 432 projekty dotovanými z ROP Střední Morava téměř osm a půl miliardami korun, je prvenství hotelu Alexandria více než přesvědčivé. Druhé místo patří projektu modernizace Střední školy gastronomie a služeb v Přerově 1 131 hlasy, třetí skončilo Relax centrum Kolštejn, pro které na internetu hlasovalo 830 soutěžících.
„Do hlasování se zapojilo přesně 12 517 hlasujících, je to počet, který nás velmi příjemně překvapil. Mezi lety 2007- 2013 míří na nové projekty v olomouckém a Zlínském kraji téměř 17 miliard korun,“ připomněla Renata Škrobálková, mluvčí Úřadu regionální rady ROP Střední Morava.
Čtyřhvězdičkový hotel Alexandria je po náročné rekonstrukci dominantou a chloubou Luhačovic a je vyvrcholením rekonstrukčních snah akciové společnosti Lázně Luhačovice.
„Ocenění a jasné prvenství v prestižní soutěži je pro nás signálem, že jsme se vydali správným směrem a těší nás o to víc, že hlasovala veřejnost.“ potěšilo generálního ředitele Lázní Luhačovice, a.s. Eduarda Bláhu.
Jen do konce října navštívilo nově rekonstruovaný hotel Alexandria bezmála 4 700 návštěvníků. „Těžili jsme v hlasování z jejich spokojenosti, oslovili jsme je e-mailem a byli zvědavi, zda dají Alexandrii svůj hlas. Myslím, že spousta z nich nám za naše služby, ať při ubytování, v gastronomii nebo při relaxačních aktivitách, poděkovala tím nejsprávnějším způsobem. Prvenství hotelu v soutěži mezi 432 dalšími projekty je jejich zásluhou a odrazem spokojenosti,“ říká ředitelka hotelu Alexandria Miloslava Fialová.

Facebook

www.hotelalexandria.cz

Iva Burianová

 

 

Fotogalerie k článku