Hosté budou ubytováni v nejlepších wellness hotelech obou společností. V Alexandria Spa & Wellness hotelu v Luhačovicích a Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích.

Facebook

Unikátní spojení wellness pobytu na horách a v lázních nabízí jedinečnou příležitost prožít příjemné dny
A také luxus s komfortním ubytováním a gastronomickými zážitky, volným vstupem do wellness center a balíčkem relaxačních procedur. „Program v Luhačovicích je sestaven tak, aby obsahoval mimo jiné také typické procedury s využitím přírodní minerální vody. Kombinace špičkových wellness služeb a procedur s využitím přírodního zdroje dává pobytu punc výjimečnosti.“ uvedl obchodní ředitel Lázní Luhačovice Jiří Dědek.
Nabídka Spa hotelu Lanterna Velké Karlovice pak přináší maximální komfort spa hotelu v podhůří Beskyd. „Hosté mají spoustu příležitostí aktivně prožít volný čas při turistice, cyklistice či lyžování a poté odpočívat ve dvou relaxačních centrech s bazény a ochutnávat valašské speciality,“ doplnil ředitel hotelů Resortu Valachy Tomáš Blabla.
Lázně Luhačovice a Resort Valachy při podobné příležitosti spojily síly vůbec poprvé. „Vítězství v této soutěži je důkazem toho, že se dokážeme domluvit a připravit atraktivní produkt,“ doplnil Jiří Dědek.

Blanka Opltová

www.valachy.cz

www.lazneluhacovice.cz