Kur und Spa ParkHotel Tosch patří mezi přední poskytovatele wellness služeb pro nejnáročnější klientelu v ČR. „Projektem Šumavských lázní reaguje vedení hotelu na nové trendy v balneologii a také na fakt, že v souladu se změnami v legislativě dojde k nárůstu samoplátců v oblasti lázeňské péče. Rozsah služeb zahrnuje zejména speleoterapii, kterou poskytujeme ve zcela unikátním prostředí vlastního 140 metrů dlouhého jeskynního komplexu, který byl vybudován kolem roku 1680 a nachází se přímo pod hotelem a od té doby je i využíván. Nejprve jako pivovarské sklepy a dnes tedy bude sloužit k léčbě,“ informuje František Talián, majitel hotelu. 

Facebook

Fytoterapie, hydroterapie, termoterapie, klimoterapie
Součástí nabídky je také léčba směřující k posílení imunity a odstranění stresu a únavy z vysokého pracovního zatížení u top manažerů firem. Kromě toho poskytuje Kur und Spa ParkHotel Tosch i další standardní služby jako jsou, sauna, masáže, sportovní, kulturní a v neposlední řadě i gastronomické vyžití ve vlastním restauračním provozu, který využívá suroviny převážně z místních zdrojů.

Hotel v anglickém stylu a vinárna ve stylu Karla IV.
Komplex je umístěn v unikátním anglickém parku s výhledem na šumavské hvozdy. „Zaměřujeme se již tradičně na poskytování služeb na té nejvyšší úrovni. Kromě již zmíněné unikátní speleoterapie jsou i ostatní nabídky našeho hotelu schopny uspokojit i ty nejnáročnější. Jako hosty preferujeme manželské a partnerské páry, či manažery firem, pro které jsou Kašperské Hory ideálním místem k regeneraci a načerpání nových sil,„ řekl ředitel hotelu Jaroslav Fischer a dodal. „Naše společnost, která vlastní na Šumavě ještě několik dalších objektů nezůstane s projektem Šumavských lázní pouze u prvního kroku, ale bude tuto nabídku postupně rozšiřovat i do dalších svých provozů.“

Hostům je kromě řady sportovišť k dispozici i hotelová galarie sloužící jako denní a noční bar a vinárna ve stylu Karla IV. Šumava nabízí také množství výletů a aktivit, z nichž si vybere opravdu každý. Spolu s kvalitou péče, hotelových i gastro služeb dělá z Kur und Spa ParkHotelu Tosch to nejlepší místo pro váš odpočinek. 

Táňa Pikartová

www.pr1.cz

 

Fotogalerie k článku