V Rehabilitačním pavilonu byly v roce 1985 vybudovány pouze čtyři vanové koupele, dvě pracoviště fyzioterapeutů, bazén, sauna, tělocvična a fitness centrum. Po úpravách je tu v provozu  více než čtyřicet procedur, klienti mají k dispozici i nově upravený bazénu.

Facebook

Technologie recyklace použité vody
Tato technologie je v Rehabilitačním pavilonu použita v luhačovických lázních poprvé. Jedná se o vysoce efektivní způsob využívání vody, kdy je až osmdesát procent použité vody vždy vraceno zpět do systému k dalšímu použití.
Díky těmto změnám budou uzavřeny Vodoléčebné lázně, jejichž provoz byl nerentabilní a  vybavení nesplňovalo požadavky této doby.

Další investice do zlepšení pobytového prostředí našich klientů
V hotelech Palace, Jurkovičův dům a Dům Bedřicha Smetany proběhla před letošní sezónou  výměna všech televizorů za LCD televizory s rozšířením počtu digitálních programů. Hosté si mohou vybírat z desítek programů v českém, slovenském, německém a anglickém jazyce. Od února je také možnost připojení k internetu přímo na pokojích ve všech našich čtyřhvězdičkových hotelech.

Lázně Luhačovice mají několik prestižních ocenění
Lázně Luhačovice, a.s., obhájily první místo v kategorii Lázně v evropské anketě Dobrý značka roku 2012. Prvenství mezi českými lázeňskými organizacemi získaly Lázně Luhačovice už potřetí, tedy ve všech ročnících, kdy byla tato kategorie vypsána.
V soutěži o nejlepší produkt turistické oblasti východní Morava, která je pořádána Centrálou cestovního ruchu Východní Moravy, získal lázeňský hotel Palace**** ocenění Hit sezóny 2012 za produkt Schnupperwoche. Pro Lázně Luhačovice, a.s., je to už druhé ocenění ve tříleté historii této soutěže. V loňském roce získal ocenění pobyt Medical wellness v ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu.

Novinky v pobytech v letošním roce
Úplnou novinkou v nabídce letošního roku je speciální léčebný program Léčebný pobyt intensiv, na který stačí pouze 6 dnů dovolené a klienti absolvují 9denní léčebný pobyt od pátku do neděle. Tento pobyt byl připraven především pro klienty v produktivním věku, kteří nemají možnost čerpat 10 dnů své dovolené na klasický čtrnáctidenní léčebný pobyt.
Nabídku dále rozšířili o Edukační pobyt pro diabetiky samoplátce. Cílem edukačního programu je důkladné seznámení klienta s onemocněním diabetes mellitus a jeho přesvědčení k aktivnímu přístupu k nemoci. V rámci edukací se klient seznámí s podstatou diabetu, léčbou – dietou, perorálními antidiabetiky, insulinem, vhodnou fyzickou aktivitou, prevencí akutních či chronických komplikací, například péče o nohy.

Kulturní léto v Luhačovicích
V této nabídce je nově zařazen, vedle pobytu v termínu festivalu Janáček a Luhačovice, například pobyt v období konání houslových kurzů Václava Hudečka – klient bude mít příležitost přijet na vybraný pobyt do lázní, léčit se nebo relaxovat a zároveň si předem zakoupit abonentku na programy v rámci festivalu či houslových kurzů.
Lázně Luhačovice také připravily narozeninovou nabídku k 20. výročí založení akciové společnosti. Jsou to speciální letní pobyty od 1.6. do 30.9. návštěvníky Luhačovic v našich nejlepších hotelech Alexandria, Palace, Jurkovičův dům za jedinečnou cenu.

Blanka Opltová
www.lazneluhacovice.cz