Zábaly z pivovarských kvasnic jsou fantastickým prostředkem na výživu kůže, vyhlazení vrásek a její hydrataci a to nemluvě o anticelulitidních a zeštíhlujících účincích. Zábaly obličeje, dekoltu, vlasů a celého těla si prostě zamilujete.

Facebook

Pivní koupele ve viktoriánských měděných vanách
Zdejších hlubokých pivovarských sklepení se dotýkala lidská ruka už za vlády Přemysla Otakara II. Současného návštěvníka tu čeká aromaterapie, masáže, peeling a chmelový mok.

Také peeling třtinovým cukrem
V rožnovských lázních nabízejí jak alternativní postupy, tak klasické  fyzioterapeutické masáže, velmi oblíbené jsou masáže baňkami, lávovými kameny, medové, čokoládové i indické. Vybrat si můžete například také peeling třtinovým cukrem nebo omývání kokosovým mlékem, v lázeňské nabídce jsou také hydratační zábaly z kokosového oleje anebo zábaly do banánových listů.

Jak to probíhá
Položíte se buď do zmíněné zdobené měděné ručně tepané viktoriánské vany, nebo do veliké vany z týkového dřeva, do které vám napustí horkou vodu s vysokým obsahem léčivých látek.
Nejdřív se pětadvacet minut předehřejete v jemně bylinné páře, pak následuje pivní lázeň v horkém pivu o teplotě 34-37 °C. V koupeli strávíte dalších pětadvacet minut. Pak je na řadě půlhodinový detoxikační zábal. Pak následuje masáži zad a šíje lávovými kameny, opět půl hodinka. Následná relaxace na lůžku je poslední procedurou.
Sympatické je, že během koupele si můžete dopřát neomezené množství místního skvělého piva. Jste přece v pivních lázních!

Iva Burianová
www.lazneroznov.cz

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie k článku