Jedná se o lázeňský produkt, jehož základem jsou procedury s využitím minerálních vod. Pobyt je nabízen v komplexním čtyřhvězdičkovém lázeňském hotelu Palace s vysokým standardem lázeňských léčebných služeb, který patří mezi nejlepší zařízení svého druhu v České republice.
„Cílem je, aby německy hovořící hosté kromě lázeňské léčby ochutnali také celou šíři služeb, které Luhačovice a okolí nabízí – komfortní ubytování, moderní gastronomii založenou na místních produktech, kulturní vyžití a poznání turisticky atraktivních míst regionu.“ doplnil popis pobytu generální ředitel ing. Jiří Dědek. Pobyt je doplněn také bonusy – transferem z Vídně do Luhačovic nebo bezplatným pronájem parkovacího místa a v době konání Festivalu Janáček a Luhačovice  permanentní vstupenkou na všechny koncerty.

Facebook

Obdobně pro tuzemskou klientelu
„Vzhledem k očekávané poptávce po tomto typu produktu jsme připravili obdobný pobyt také pro tuzemskou klientelu. Je to jeden ze způsobů, jak přiblížit lázně i těm, kteří by na klasickou kúru nepřijeli.“ dodal ředitel Dědek.  
Hotel Palace leží v centru města a patří k dominantám Luhačovic. Tento hotel poskytující komplexní ubytovací, stravovací a léčebné služby pod jednou střechou, je největším lázeňským zařízením v Luhačovicích. V loňském roce se ve čtyřhvězdičkovém hotelu Palace léčilo nebo trávilo svou dovolenou více než pět tisíc hostů.
Pro akciovou společnost je to už druhé ocenění ve tříleté historii této soutěži. Loni získal ocenění pobyt Medical wellness v ALEXANDRIA Spa & Wellness hotelu.

Táňa Pikartová

www.lazneluhacovice.cz

 

 

 

Fotogalerie k článku