Svět wellness v Daruvarských Toplicích
Nové, moderní a špičkové wellness centrum se rozkládá na rozloze 1800 čtverečních metrů, jsou tu dva venkovní i kryté termální bazény, finská a infračervená sauna, parní lázeň, návštěvníci mohou využít i aromaterapie, solárium, je tu oddělení péče o obličej a tělo a svět masáží. Všechno na jednom místě, útulné, svěží, voňavé. Tato wellnessová oáza je příjemně začleněna do přírodního prostředí parku starého několik století u pramenů termální vody a léčivého minerálního bahna.

Geotermální prameny
Daruvarske Toplice leží na geotermálních pramenech, jejichž léčivé působení bylo známé už od doby osídlení této oblasti.
Základem zdravotní péče lázní je léčebný hotel Thermal, postavený v roce 1980. Lázně se staly známými i díky sportovní rehabilitaci, za ní sem do Daruvaru jezdí sportovci z celého Chorvatska. Ve zdejším termálním vodním parku s výlučně geotermální vodou 32 stupňů teplou je koupání neobyčejně příjemné.
Celé centrum je moderně koncipované. Návštěvník tu najde profesionálně poskytováné služby nejmodernějšího wellness a spa. Je to současně špičkové zdravotní zařízení se specializovaným personálem, lékaři specialisty, kineziology a dodatečně vyškolenými fizioterapeuty.

Facebook

Táňa Pikartová

www.daruvarske-toplice.hr

 

 

Fotogalerie k článku