Cena Kudy z nudy za Podnikatelský počin sezóny
Termální bazény Wellness Horal získaly toto prestižní o cenění od společnosti CzechTourism. Bazény hojně využívají nejen hoteloví hosté, ale také další turisté ubytovaní v hotelech, penzionech a chatách v okolí i návštěvníci z různých koutů Moravy a ze Slovenska včetně lyžařů a běžkařů, kteří přijedou do Beskyd byť jenom na jeden den.  

Termální bazény Wellness Horal mají sympatickou teplotu na 36°C
Areál tvoří plavecký bazén dlouhý 20 metrů, stejně velký zábavně relaxační bazén s jeskyní, divokou řekou a dalšími vodními atrakcemi, dětský bazén, Vital bar a venkovní i vnitřní odpočinková terasa s lehátky. Bazény jsou plněny vodou z vlastního vrtu z hloubky 100 metrů, která je obohacována o sůl a dohřívána k teplotě termálních pramenů na 36°C, díky soli a minerálním látkám má příznivý vliv na pokožku. Kapacita areálu je 130 návštěvníků.

Facebook

Vysoká kvalita služeb je prestižní záležitost
V temálních bazénech Wellnes Haral zavedli také věrnostní program s jedenáctou návštěvou zdarma či bezplatným vstupem v den narozenin a připravujeme i doprovodné programy. Například každou první sobotu v měsíci organizují Saunovou noc s prodlouženou otevírací dobou a možností koupání a saunování při svíčkách. Aktuální novinkou jsou Pondělky s Galaxií – dětští návštěvníci dostanou každé pondělí k zakoupené vstupence volnou vstupenku do zábavního parku Galaxie ve Zlíně. Stejně jako loni mohou nyní bazény využívat i v rámci akce Lyžuj a plav návštěvníci karlovického Ski areálu Razula. K vybraným skipasům dostanou ve všední dny hodinový vstup zdarma.
Termální bazény jsou součástí rozlehlého relaxačního centra Wellness Horal, které dále tvoří klimatizované kardio fitness studio a dvouposchoďový saunový svět se saunami, párou, tepidariem, venkovním a vnitřním whirlpoolem a sedmi masérnami, v nichž pracují maséři z Thajska a Srí Lanky. Návštěvníci tak mohou spojit koupání s dalšími relaxačními procedurami. Wellness Horal také loni jako jeden z prvních na Moravě začal provozovat stále oblíbenější saunovací ceremoniály.

Iva Burianová

www.wellnesshoral.cz

www.valachy.cz

Fotogalerie k článku