Hudební scéna začne svým trhákem, původním muzikálem Devět křížů, který se dlouhodobě těší obrovské divácké oblibě (13. - 18.9.). Hned po této sérii přijde nádherný muzikál Jane Eyrová ve čtyřech uvedeních, přičemž to poslední bude rozlučkové. Nenechte si ujít derniéru Jane Eyrové! Hrajeme ji 20. - 23.9. Krásný příběh chudého sirotka pak vystřídá neméně nádherný příběh další zajímavé osobnosti, kterou rozhodně Matilda Roalda Dahla je. Skvělý muzikál, plný neuvěřitelných hereckých a pěveckých výkonů hlavně dětské company si můžete vychutnat na konci září (26. - 30.9.)

Facebook

Činoherní scéna začne novinkou, která bude jistě divadelní lahůdkou. Osobité zpracování Stanislava Moši klasické látky Williama Shakespeara s názvem Hamlet aneb Hádala se duše s tělem si můžete vychutnat hned v jedenácti uvedeních (7. -12. 9. a 26. - 29. 9.). V hlavních rolích se můžete těšit na Michala Isteníka a nováčka našeho ansámblu Martina Mihála.

Mezi další tituly vyjmenujme ještě moderní zpracování klasické komedie s názvem Sám na dva šéfy (16. a 17. 9), Igor Ondříček znovu bude odhazovat svůj širák jako Cyrano z Bergeracu hned v šesti reprízách (13. a 14. 9. a 21. - 24. 9.).

Těžkosti mladých při první schůzce si užijete ve svižném moderním muzikálu První rande ( 19. a 20. 9.). A po jednom uvedení se objeví na naší scéna komedie Ti druzí (18. 9.), Hvězda v pasti (30. 9.) a muzikál Vrabčák a anděl (25. 9.).

Redakce FFN a Městské divadlo Brno