Obchodní oddělení Jihočeského divadla připravilo pro diváky dva typy předplatného. Diváci, kteří preferují fixní termín a své stálé místo v hledišti, mohou zakoupit Premiérové předplatné, které obsahuje celkem šest premiér. Abonenti získají také bonus v podobě volných vstupenek na Velikonoční koncert 2023 a padesáti procentní slevu na scénické ztvárnění Rybovy Vánoční mše Hej Mistře.

Facebook

Druhý typ předplatného lze získat v průběhu celého roku a platí po dobu 365 dní od zakoupení. Toto Kupónové předplatné je ideální pro ty, kteří se nechtějí vázat termíny ani konkrétními tituly, a navíc je výrazně cenově zvýhodněno. Jedna vstupenka tak v průměru činí 228 Kč. Novinkou pro naše příznivce jsou tzv. Balíčky, které budou obsahovat vstupenky na žánrově podobná představení za zvýhodněnou cenu.

S červnem Jihočeské divadlo už po třiašedesáté roztočilo v zámeckém parku v Českém Krumlově otáčivé hlediště. Diváky čekají dvě nové premiéry a reprízy čtyř divácky oblíbených titulů, Divotvorný hrnec, Pes baskervillský, Da Vinci a Muž Dvojhvězdy.

První premiéra se chystá na 18. června 2022, kdy soubor Malého divadla uvede rodinné představení s názvem Úplně celá česká historie. Inscenační tým pod vedením Janka Lesáka a Natálie Preslové připravil příběh velkých dějin malého národa, plný zábavných činů, neuvěřitelných vynálezů, uloupeného a znovu získaného národního sebevědomí.

Tradicí se už pomalu stává také projekt Léto s Jihočeským divadlem. Letos proběhne už jeho 3. ročník, na němž se opět všechny umělecké soubory představí v netradičních scénických prostorech regionu.

Redakce FFN