Facebook

Navíc získáte i vstupenky na slavnostní premiéru v IMAX.

V pořadí už dvacátý pátý film ze série Jamese Bonda s názvem Není čas zemřít, vtrhne do kin 30. září. V hlavní roli agenta 007 se opět představí Daniel Craig. Podle Craigových slov se jedná o jeho poslední bondovský film. Padoucha ztvární diváky oblíbený Rami Malek. Snímek bude plný akčních scén, nádherných žen, charismatických mužů, nejdražších aut, tentokrát v okouzlujícím Londýně – přesně jak je u Bonda zvykem. Ve snímku se vrátí staré známé tváře jako již zmíněný Daniel Graig, dále Ben Whishaw, Ralph Fiennes nebo Léa Seydoux, která bude teprve druhou herečkou, jenž si zopakuje roli Bondgirl. Poprvé od svého prvního oscarové vítězství se na plátnech kin objeví Rami Malek.

Pro všechny fanoušky, kteří se už nemůžou nového filmu Jamese Bonda dočkat, si Cinema City připravilo skvělou soutěž. Každý, kdo si koupí jakoukoliv vstupenku na tento film v předprodeji do 23. září, se může registrovat na stránce bond25.cinemacity.cz a automaticky se tak zapojí do soutěže o bondovský víkend pro dvě osoby v Rakousku. Výhra obsahuje zapůjčení vozu Land Rover Defender na víkend, dvě vstupenky do muzea 007 Elements v rakouském Söldenu, ubytování pro dvě osoby v hotelu v Söldenu a dvě vstupenky na slavnostní IMAX premiéru v Cinema City Flora.

Předprodej vstupenek byl již zahájen, pokud se tedy chcete podívat do bondovského muzea, a navíc si užít parádní víkend ve dvou v Rakousku, není nic snazšího než zkusit své štěstí.

Redakce FFN