Na pulty knihkupectví i do online prodeje zamířil druhý díl erotické novely SEX V PRAZE 2, jež se odehrává v současném Česku zasaženém COVID-19. Popisuje vážně i s vtipnou nadsázkou osudy tří kamarádek, kterým do civilního i milostného života vstoupil nouzový stav vyhlášený kvůli koronavirové pandemii

Facebook

SEX V PRAZE 2 vypráví o tom, jak se aktuální dění spojené s COVID-19 promítá do životů hlavních aktérek. Popisuje, jak se Hana vyrovnává s tím, že přes noc přišla o životní zakázku. Noří se do pocitů Lucie, kterou svedla cesta dohromady s jejím panem „Božským“ jen chvíli před tím, než se zavřeli hranice a slibně se rozvíjející vztah s americkým scénáristou se stal rázem vztahem virtuálním. Ale dívá se na nouzový stav i očima Betty, kterou vrhl zpět do náruče její rodiny. Třicet tři kapitol, tři dějové linie, příběhy tří žen jsou protkány hovory o lásce i sexu. Humor v nich střídá zamyšlení nad důvody nouzového stavu v širším kontextu.

Autorka Jana Collins, vlastním jménem Zuzana Adamson je žena mnoha tváří. Do jejích postav se promítá i její situace, pozice ženy mezinárodně úspěšné v oblasti kongresové a incentivní turistky* - v oblasti podnikání, kterou aktuální situace fakticky vymazala z povrchu zemského. Kromě oborových časopisů se tak věnuje vydávání knih, jejich překladům z francouzského jazyka i vlastní tvorbě. První díl románu SEX V PRAZE vyšel již v roce 2012 a druhý díl je jeho volným pokračováním. „Psaní je pro mě nutností, prostředkem, kterým jsem se v tomto případě vyrovnávala s nouzovým stavem, ale taky velkou zábavou,“ říká Dr. Zuzana Adamson. „Někdy mám dojem, že je to diktát, který ani nevychází ze mě, možná proto jsem si vytvořila fiktivní autorku Janu Collins,“ doplňuje.

SEX V PRAZE 2 je dostání v síti kamenných prodejen Neoluxor, v menších regionálních prodejnách knih i online za MOC 264 Kč a k jeho přečtení jedním dechem, není třeba díl první.

Redakce FFN