Připraví svůj speciální recept, známý z pořadu Prostřeno – Slepici v červeném oleji. Specialita bude zařazena do menu v restauraci IKEA a zákazníci ji tak budou moci až do 30. května ochutnat.
O své oblíbené švédské speciality ovšem návštěvníci IKEA nepřijdou. Už od roku 1958, kdy byla otevřena první IKEA restaurace se největší oblibě těší švédské masové kuličky podávané se smetanovou omáčkou, brusinkami a přílohou. Na přelomu ledna a února letošního roku jich bylo v českých IKEA restauracích vydáno během 24 dní celkem 230 413 porcí. Mezi nejúspěšnější nabídky se tradičně řadí ale i smažený sýr s přílohou a tatarskou omáčkou. V rámci měsíční aktivity v loňském roce ho bylo vydáno 250 000 porcí.
V kuchyni často trávíme spoustu času přípravou pokrmů pro naše nejbližší, IKEA se proto rozhodla přivítat letošní jaro nejen barevnou kolekcí kuchyňského vybavení plnou květů a barev, ale také speciální nabídkou pro své zákazníky. Každý zákazník, který si od 19. dubna do 30. května  koupí kuchyňskou sestavu, dostane za každých 10 000 Kč z ceny kuchyně 1000 Kč na slevové kartě na další nákup.

Facebook

IKEA
IKEA je společnost se švédskými kořeny vyrábějící zařízení do domácností, kterou v roce 1943 založil Ingvar Kamprad. Naším krédem je „vytvářet lepší každodenní život pro většinu lidí“. Z obchodního hlediska si klademe za cíl nabízet širokou škálu kvalitně navrženého a funkčního vybavení do domácností za ceny tak nízké, aby si je mohlo dovolit co možná nejvíce lidí. IKEA má celkem 332 obchodních domů ve 40 státech/oblastech, z nichž 292 v 26 zemích vlastní a provozuje IKEA Group. Obchodní domy IKEA ročně přivítají celkem 590 milionů návštěvníků.

Blanka Opltová

www.IKEA.com.

 

Fotogalerie k článku