Nové menu je plné lehkých letních variací, ale i našich nejpopulárnějších jídel. MAMA restaurace jsou známé pro výbornou nabídku francouzských, amerických, italských a regionálních jídel. Vše naservírováno v prostorné restauraci až pro dvě stě osob s velkým dřevěným stolem pro větší skupiny a menšími stolky pro větší soukromí. Další místa jsou na naší skvělé terase, kde si můžete užívat sluníčka a klidné atmosféry.

Facebook

Nové menu klade důraz na lehké letní chutě a nabízí úžasné saláty, ryby nebo mořskými plody. Mezi předkrmy určitě zaujme hummus z mladého hrášku a mátou, jarní rolky se zeleninou, fetou a avokádem podávané s arašídovou omáčkou nebo tataráček z tuňáka. Pro milovníky salátů máme připravený velký výběr letních kombinací jako okurkový salát s jogurtem a koprem, čočkový salát s pošírovaným vajíčkem nebo grilované papriky s česnekovým olejem.

Hlavním jídlům kraluje velký výběr pizzy připravované v peci na dřevo a nabídka nejzajímavějších jídel z celého světa. Všechno ve vizuálním a chuťovém podání, které nadchne každého milovníka dobrého jídla.

Máte rádi ryby? Pak doporučujeme tuna tataki nebo grilovaného mořského vlka s nudlemi a pak choi. Dali byste si raději maso? Potom si užijte našeho skvělého burgera nebo jehněčí confit s chřestem či argentinský entrecote. Pokud byste si dali něco lehčího, máme pro vás karamelizované farmářské kuřátko se sójovou omáčkou nebo trendy misku Quinoa poke bowl s omáčkou tonkatsu a výběrem kuřecího masa nebo lososa. Rozšířili jsme také výběr naší pizzy na deset skvělých kombinací a vždy pro vás máme jednu týdenní specialitu. Jste na sladké? Tak čtěte dál. Nový tapiokový flan s mango culis, tvarohový dort s lesním ovocem nebo ananasové carpaccio s malinovým sorbetem určitě uspokojí každého milovníka dezertů!

Pokud byste chtěli přátelům z ciziny představit českou kuchyni, mohou ochutnat tradiční guláš se špekovými knedlíky a jablečný štrůdl s vanilkovou zmrzlinou nebo českou specialitu ovocné knedlíky. Mama má zkrátka něco pro každého.

Reddakce FFN

www.mamashelter.com

Fotogalerie k článku