Každou sobotu od 11 do 14.30 hod. je v nabídce jiné menu a tak i při pravidelných návštěvách je pestrost zajištěna. Součástí brunche jsou vždy dva teplé servírované chody, jeden rybí a jeden masový. Dále pak salátový a předkrmový bar, ze kterého můžete konzumovat neomezeně a pochutnat si na salátech, ale i polévce nebo variacích zeleninových a masových předkrmů. Sladká tečka na závěr nesmí chybět a i zde můžete volit z několika dezertů.

V ceně brunche máte navíc kvalitní prosecco i domácí limonády. Na svůj dětský bufet, s těmi nejoblíbenějšími jídly jako jsou řízečky nebo těstoviny, se můžou těšit i malí jedlíci do 6 let, kteří mají navíc vstup zdarma. Po dobrém jídle je pro ně připravený plně vybavený dětský koutek, kde se zaručeně nudit nebudou, což ocení i rodiče, kteří si tak budou moct vychutnat brunch v klidu a pohodě.

Facebook

„Rodinné brunche jsme se rozhodli zařadit pro jejich vzrůstající oblibu a věříme, že se naše pojetí sobotních brunchů uchytí a najde si své příznivce nejen v Karlíně. Hostům nabídneme výběr z toho nejlepšího a díky tomu ochutnají různé delikatesy a užijí si rodinnou pohodu u nás v restauraci,“ Vysvětluje šéfkuchař Pohostince Karlin Jakub Katolický

Pro stálé zákazníky a labužníky nabízí Pohostinec Karlín navíc věrnostní kartu YIM&PIJU, díky které získávají automaticky slevu 10% na konzumaci a to nejen v Pohostinci Karlín, ale také v Pohostinci Monarch a restauraci Gran Cru. Tuto věrnostní kartu si můžete aktivovat na webových stránkách nebo u manažera restaurace.

P.S.: Cena za jednu osobu činí 590,- Kč, děti do 6 let jsou zdarma a děti od 6 do 12 let za 259,- Kč. Rezervace je z kapacitních a provozních důvodů nutná, a to na telefonním čísle +420 731 636 318 nebo na e-mailu karlin@pohostinec.cz

www.karlin.pohostinec.cz

Redakce FFN