Na výběr máte ze tří zimních tras. Do 7. dubna procházejí hosté za dobrým jídlem trasu od Mellau přes Bizau až do Bezau. Po snídani v hotelu Sonne v Mellau se vydáte přes Reuthe do Bizau, do Biohotelu Schwanen, kde se už servíruje hlavní chod. Poté ám trasa otevře překrásné výhledy na vesnici Bezau. Vaši zimní procházku zakončíte dezertem Apfelküchle s vanilkovou zmrzlinou a šlehačkou v kavárně Katrina. Cesta zabere zhruba čtyři hodiny.

Facebook

Druhá varianta vás zavede ze Sibratsgfäll do Schönenbachu. Posnídat můžete v hotelu Gasthof Hirschen, další lahůdky si vychutnáte v Jagdgasthausu Egender v krásné osadě Schönenbach. Po cestě do Sibratsgfällu si ještě pochutnáte na skvělém dezertu. Procházka trvá kolem čtyř hodin a absolvovat ji můžete do 28. března.

Třetí trasa vede z Hittisau do Hochhäderich, panenskou krajinou nejzápadnějšího cípu Rakouska. Do 31. března 2019 prostírají hostinští ve Vorarlbersku a Bavorsku vydatné pokrmy jako Käsknöpfle a koláč. Cesta trvá zhruba čtyři hodiny.

Před gastronomickou procházkou obdrží návštěvníci poukazy u Bregenzerwald Tourismus. Zároveň v nich najdou i popis cest, poukazy na menu a u první varianty z Mellau přes Bizau do Bezau i lístek na autobus na zpáteční cestu.

Táňa Pikartová

www.bregenzerwald.at