Nejenže odstraní nejodolnější skvrny, rozzáří barvy a zabrání jejich vyblednutí, ale zároveň díky inovovanému složení dodají prádlu dlouhotrvající svěžest. Všichni se shodneme na tom, že na právě vypraném prádle máme nejraději jeho svěžest a nádhernou vůni, která nejen aktivuje naše smysly a může změnit naši náladu, ale dokonce dokáže i oživit vzpomínky či emoce. Proto nyní přicházejí nové Persil Expert Duo-Caps  s vylepšeným složením o extra dlouhotrvající svěžest.

Facebook

Duo-Caps s trojitou silou
Předdávkované dvoukomorové kapsle od značky Persil nabízí moderní řešení praní. Jedna z komor Persil Expert Duo-Caps obsahuje posilovač zářivých a jasných barev, který dodá prádlu dokonalou čistotu. Součástí druhé je tekutý odstraňovač skvrn s povrchově aktivními látkami pro odstranění i těch nejodolnějších skvrn. Navíc inovované složení pro extra svěžest dodá prádlu nádherný pocit svěžesti, nyní s ještě déle trvajícím účinkem.
Persil Expert Duo-Caps obsahují oproti jiným pracím gelům dvojnásobně koncentrované složení a jejich použití již nemůže být snazší. Stačí jednoduše vložit jeden kus Persil Expert Duo-Caps přímo do bubnu pračky ještě před přidáním prádla. Po kontaktu s vodou se Persil Expert Duo-Caps ihned rozpustí a uvolní tak 100 % prací síly přímo do vláken prádla, aniž by přitom zanechala zbytky obalu.
Nové Persil Expert Duo-Caps s dlouhotrvající svěžestí jsou k dispozici ve variantě:

  • na bílé a stálobarevné prádlo - Persil Expert Duo-Caps
  • na barevné prádlo - Persil Expert Color Duo-Caps
  • NOVINKA na barevné prádlo se svěžestí Silanu - Persil Expert Color Duo-Caps Freshness by Silan

Novinka Persil Expert Color Duo-Caps Freshness by Silan s sebou navíc přináší svěžest Silanu. Díky novému složení a dlouhodobé svěžesti si nyní můžete užívat ovocné tóny Silanu s dřevitým a jantarovým základem ještě déle.

První Bref WC proužky s dvojím efektem bez závěsného košíčku
Určitě se shodneme na tom, že nepopulární domácí práce jako je čištění toalety, si zaslouží zjednodušení. Časy, kdy jsme se při vydrhnutí mísy pořádně zapotili, jsou díky používání WC bloků, které udržují naše WC čisté a svěží po každém spláchnutí, za námi. Tradiční WC bloky však potřebují ke svému upevnění k toaletě závěsný košíček, na kterém se mohou usazovat různé typy bakterií a nečistot. A proto stále hledáme pohodlné a hygieničtější řešení. Naštěstí pomoc je na dosah. Značka Bref společnosti Henkel ČR přichází na český trh s novinkou Bref Duo Stick, prvním bezkošíčkovým nalepovacím Bref WC blokem s dvojitým efektem, díky kterému bude WC hygienicky čisté a svěží při každém spláchnutí, bez jakýchkoli starostí.

Aplikace Bref Duo Stick je rychlá, snadná a velmi diskrétní
Stačí jen vzít jeden z individuálně balených proužků, rozevřít ochrannou fólii a přitlačit proužek na suchý povrch WC mísy. Poté jedním tahem odstranit fólii a je hotovo. Bref Duo Stick WC proužek spolehlivě drží uvnitř WC mísy a s každým spláchnutím se stará o udržení čistoty vaší toalety.
WC bloky Bref jsou známy svou technologií Duo-Effect s dvojitým efektem. Ani nové Bref Duo Stick nejsou výjimkou. Zatímco modrá část přináší hygienickou čistotu, druhá barva vždy zajišťuje svěží a dlouhotrvající vůni. S každým WC proužkem Bref Duo Stick tak získáváte dokonalou čistotu a úžasnou svěžest spláchnutí za spláchnutím a navíc doplněné dlouhotrvající pěnou.
Nové Bref Duo Stick budou k dispozici ve dvou atraktivních vůních – Fresh Flower a Blue Ocean a ve dvou velikostech balení.

Miroslav Drásal

www.henkel.cz

 

Fotogalerie k článku