Vybrat si zákazníci mohou ze tří různých barev. K dostání bude červená, bílá a černá. Obsluha kávovaru je velmi jednoduchá a intuitivní. Model je automatický, takže stačí jen vložit kapsli, zvolit množství vody podle znaků na této kapsli a je to. Kávovar MiniMe je zaměřen zejména na mladé lidi, kteří si zařizují své první bydlení. Cílem je nabídnout kvalitní produkt s moderním designem za dostupnou cenu a usnadnit jim tak cestu ke kvalitní kávě.

Facebook

Káva, která chutná stejně skvěle, jako vypadá
Pití kávy je jedním z kroků do dospělého života. Nescafé dolce gusto chce všem mladým lidem tento krok zpříjemnit a usnadnit. Chvilku s kávou bychom si měli vychutnat a proto je důležité, aby se v každém šálku kávy skrýval opravdu kvalitní a lahodný nápoj. Připravit si doma stejně dobrou kávu, jakou dostaneme v kavárně není žádná věda. Espresso s jemnou cremou, dokáže kávovar připravit za pouhých patnáct sekund! Díky speciální technologii kapslí čeká vaše káva čerstvá a aromatická až do chvíle, kdy na ni dostanete chuť! Problém není ani příprava lahodného latte, kterému dávají přednost zejména mladé dámy. To najdete v portfoliu Nescafé dolce gusto dokonce v několika variantách.

Vybírat se dá z neuvěřitelných z dvaatřiceti variant
Samozřejmě espresso, latte nápoje, čokoláda, čaje; teplé i studené. Na chuť si přijde opravdu každý. Pak jen stačí vybrat nápoj, zvolit množství vody a už jen počkat, až se šálek naplní.

Zachraňte kávovar… Anebo si ho kupte
Nescafé Dolce Gusto na český trh uvede netradiční digitální kampaň. Kávovar se v ní stane cílem šílených únosců a jeho osud je plně v rukách zákazníků. Podaří se včas vyluštit šifru a kávovar osvobodit, dřív než se spustí závaží o hmotnosti 130 kg? Sledujte živý přenos na www.zachrantekavovat.cz