Móda se pro mnoho lidí se stala účinným nástrojem pro vyjádření vlastní individuality, originality a postoje k životu. Šatník již není místo, kam jen ukládáme své oblečení. Byl povýšen na zdroj sebevyjádření. Téměř každý z nás v něm ukrývá několik oblíbených kousků, které střeží jako poklad, ať už se jedná o oblečení od slavného návrháře nebo svršek, který nás doprovází již několikátou sezónu bez ohledu na aktuální módní trendy.

Facebook

Aby oblíbené oblečení dlouho vydrželo, je dobré věnovat mu kvalitní péči
Zejména jde-li o jemné tkaniny jako hedvábí, vlna, satén, samet apod. Volba správného pracího prostředku je toho nedílnou součástí. Dreft byl speciálně vyvinut, aby chránil jemné oblečení před ztrátou tvaru a barev. Zachovává jeho pefektní formu po dlouhou dobu a prádlo zároveň skvěle čistí. Kromě prvků chránících jas barev obsahuje unikátní technologii Fiberflex, kerá obklopuje vlákna jemných matriálů jako spirála a pomáhá zachovat jejich elasticitu. Vaše jemné oblečení  tak neztratí perfektní tvar. Dreft je vhodný pro ruční praní i pro praní v pračce.
Dreft zachovává tvar a udržuje vlákna pružná, udržuje jas barev, zachovává jemnost na dotek, chrání před zabarvením a před vznikem žmolků a plstnatěním. Juraj Králik, zástupce značky Dreft, dodává:  Posláním značky Dreft je pečovat o vaše cenné oblečení a uchovávat je po co nejdelší dobu v perfektní formě.”

Dreft je ke koupi ve třech variantách
Dreft Delicates & Colors je určený pro všechny jemné tkaniny jako hedvábí, vlna, kašmír, bavlna, samet, krajka, mušelín, damašek, Dreft Black uchovává intenzivní barvu černého oblečení díky system black-pro, neobsahuje bělící prvky, Dreft Baby & Sensitive, je dermatologicky testován a je vhodný pro praní dětského oblečení a pro lidi s citlivou pokožkou.
Dreft je oddaný módě. Proto je partnerství s Prague Fashion Week 2013 ta nejlepší cesta, jak tuto vášeň dokázat.

Iva Burianová

www.pg.com