Díky patentovanému tříkomorovému designu a jedinečnému složení, které v jedné kapsli spojuje sílu a účinnost, přináší Ariel nový a jednoduchý přístup k praní oblečení. Trojí účinek gelových kapslí spočívá v hloubkovém čištění, odstraňování skvrn a rozjasňování oblečení.   

Devět set kombinací, a stále přibývají další
Ani dvě várky prádla nejsou identické. Ve skutečnosti existuje více než devět set  kombinací praní, které se odvíjejí od velikosti várky, úrovně zašpinění, množství skvrn a kvality vody. Stejně tak existuje velké množství druhů skvrn a typická várka prádla může obsahovat až 40 g nečistot. Není tedy překvapením, že hledáme prací a čisticí technologie, které si účinně a důsledně poradí s každou specifickou várkou a pokaždé poskytnou jedinečný výsledek praní.

Facebook

Malé ale účinné řešení
Gelové kapsle Ariel Power 3x koncentrovaný účinek je na světě po osmi letech vývoje a pečlivého testování. Malá, ale účinná inovace byla přenesena z laboratoří do praček v domácnostech, aby poskytla veškerou účinnost a pohodlí, které se dnes od malých a výkonných technologií očekávají.
John Turner, ředitel oddělení pro výzkum a vývoj (R&D) značky Ariel, dodává: „V dnešní době platí, že menší je lepší. Naše životy jsou přetvářeny stále sofistikovanějšími technologiemi ve snaze poskytnout nám účinné prostředky pro zlepšení života. Stejně jako v oblasti inovací, tak i v jiných oblastech života, kde multifunkční technologie zvyšují výkon a vedou k řešení našich každodenních problémů, jsme vyvinuli malé a efektivní řešení pro praní prádla, které promění účinnost praní podobným způsobem. Gelové kapsle Ariel přináší vašemu prádlu veškeré výhody a pohodlí, které od nejnovějších technologií očekáváte.“

Nemožné změníme na možné
U gelových kapslí platí, že design podporuje účinnost. Jedinečné tříkomorové provedení poskytuje účinnou kombinaci složek na úrovni, které v minulosti u tekutých nebo jednotlivých dávek pracího prostředku nešlo dosáhnout. Udržuje jednotlivé složky oddělené a stabilní, dokud se nedotknou prádla. Jakmile dojde ke kontaktu s vodou, fólie se  rychle rozpustí a aktivuje se vysoce účinný prací koncentrát. Toto složení umožňuje, aby veškerá síla jedné malé kapsle zvládla celou várku oblečení a navíc poskytla doposud nejúčinnější praní – takové, jakého dosud nebylo tekutými pracími prostředky Ariel nebo gelovými kapslemi nikdy dosaženo.
Toto průlomové spojení technologií zajišťuje hloubkové čištění, odstranění skvrn a bělost a jas prádla. Navíc se k prádlu chová šetrně, takže si vždy můžete být jisti vynikajícím výsledkem. Gelové kapsle Ariel usnadňují praní, protože eliminují úvahy o vhodném dávkování: stačí jen vložit jednu gelovou kapsli Ariel do bubnu pračky, přidat prádlo a nechat kompaktní kapsli uvolnit svou prací sílu.

Blanka Opltová

www.ariel.cz