Projekt BeBe výzva se naplno rozjel už od prvního června a cvičit s ním můžete až do poloviny srpna. Oproti minulému roku se můžete těšit na mnoho novinek jako například na novou mobilní aplikaci s Výzvou. Díky té bude cvičení ještě jednodušší, protože nebude nutné pokaždé zapínat počítač. Váš osobní virtuální trenér vás tak bude schopný motivovat  i přes telefon. Připraveny jsou také dvě verze kardio cvičení – pro začátečníky (začínám) a pro pokročilé (chci víc).

Facebook

Jaká bude odměna
Kromě snídaňových balíčků se sušenkami BeBe Dobré ráno a podložky na cvičení, se kterou pak bude cvičení jedna radost, budou moci všichni vyhrát třeba poukaz na nákup sportovního oblečení, nebo kvalitní odšťavňovač a zpestřit si tak ranní snídaně nápojem z čerstvého ovoce! Váháte, protože nemáte v čem cvičit? Neváhejte – zkuste to! Vyhrát můžete už po sedmi odcvičených dnech. Ti nejlepší, kteří se výzvy nezaleknou, a odcvičí celých 28 dní, mají šanci dosáhnout až na hlavní výhru – iPad mini.  

Osobní trenér pro každého
Programem vás provedou zkušení osobní trenéři Radka Vandasová a Oliver Poór, kteří poradí, jak správně cvičit, a prozradí i tipy jak se namotivovat tak, abyste se cvičením vydrželi až do konce. Kromě toho si můžete jednoho z nich vybrat jako svého osobní kouče, který vám následně pomůže správně a pravidelně cvičit až do konce Výzvy. „Krátká ranní kardio rozcvička je ideálním způsobem, jak se po ránu probudit a zároveň aktivovat metabolismus a nastartovat tělesné funkce,“ vysvětluje osobní trenérka Radka Vandasová a dodává: „Velkou výhodou kardio cvičení také je, že nám v těle rozproudí krev a šetrně prohřeje svaly a klouby.“

Snídaně je základ
Nezapomeňte, že na ranní rozcvičku byste se měli vrhnout na lačno hned po probuzení, abyste tak nastartovali svůj metabolismus a dostali chuť se nasnídat. „Snídaně představuje start do nového dne a do značné míry rozhoduje o tom, jak bude úspěšný. Snídaně slouží k doplnění energie po celonočním hladovění, takže ti, kdo nesnídají, jedou celé dopoledne na rezervu. Je prokázané, že pravidelný stravovací režim je spojen s menším rizikem přejídání, a tím pádem i s nižší pravděpodobností vzniku nadváhy a obezity, s lepší koncentrací, vyšší výkonností a ve svém důsledku i s lepšími studijními nebo pracovními výkony,“ vysvětluje Karolína Hlavatá, nutriční specialistka a dietoložka Endokrinologického ústavu v Praze.

Fanděte svému favoritovi
BeBe Dobré ráno také vybralo 6 statečných fanoušků značky, kteří budou pravidelně cvičit, snídat a dělit se s ostatními o své pocity z Výzvy. Na Facebook a stránkách bebevyzva.cz budete moct sledovat, jak se jim daří a co je aktuálně trápí. Podpořte jednoho z nich a umožněte mu vyhrát!  Určitě oceníte to, že nikdy nebudete cvičit sami. Sdílet své zážitky, úspěchy i neúspěchy totiž můžete na Facebooku značky BeBe Dobré ráno i vy.

Blanka Opltová

www.bebedobrerano.cz