Na trh budou uvedeny dva typy vysavačů nové generace Generoso, z nichž je právě ten se sedmdesátiletou zárukou na motor vyrobený v limitované edici a v počtu jen 1943 kusů. Toto množství odpovídá roku založení společnosti. V novém vysavači ETA Generoso je spojena kvalita značky ETA, síla a design. Základními benefity vysavače ETA Generoso jsou: vysoký sací výkon, dokonalá filtrace a příjemný design.

Facebook

Kvalita, síla a design….
…to jsou tři vlastnosti, které má nový sáčkový vysavač Generoso značky ETA. Úsporný ECO motor, vysoký sací výkon 400 W. Toto vše znamená dokonalé vysávání při nízké spotřebě elektrické energie s nadstandardní sací účinnosti. Systém soft start zajistí plynulý rozběh motoru a nezatíží elektrickou síť. Tichý chod je samozřejmostí. Trendový design je také jednou z předností nového vysavače ETA Generoso. Na LED panelu, který se ovládá dotykem, si lehce navolíte sací výkon. Světelná signalizace plnosti prachového sáčku vás navíc upozorní, kdy je nutné sáček vyměnit. Unibag, 100% hygienický a univerzální sáček, má objem 3,5l.

Oceníte lehkou manipulaci
Manipulaci s vysavačem ETA Generoso ulehčí osm metrů dlouhý přívodní kabel a jedenáctimetrový akční rádius. Neobtěžuje tady přemisťování vysavače v průběhu vysávání. Velkou výhodou je také ergonomické měkčené a odpojitelné držadlo hadice, které opět manipulaci zjednoduší a nedojde k jejímu poničení. Samozřejmostí jsou měkčená kolečka.

Bohaté a kvalitní příslušenství vysavače
Stejně tak jako u jiných vysavačů značky ETA, ani Generosu nechybí variabilní a kvalitní příslušenství. Vysavač je vybaven hubicí Diestro, která se v případě potřeby otočí až o 180°. Umožní tak vysávání i těch částí vaší domácnosti, kam se běžným způsobem při úklidu nedostanete, třeba do prostoru pod skříněmi. Součástí je i hubice na tvrdé podlahy z koňských žíní, která povrch podlah nepoškrábe a velmi lehce se s ní manipuluje. K dokonalému úklidu pomůže také hubice Nero. Samozřejmostí je štěrbinová a polštářová hubice doplněná kartáčkem.
Další z výhod Generosa jsou tři parkovací polohy: vertikální, horizontální a poloha pro podlahovou hubici.

Táňa Pikartová

www.eta.cz

http://historie.eta.cz/