Zboží značky SCANquilt je kvalitní a spolehlivé, což ocenila i odborná porota, když jí udělila pro rok 2013 prestižní ocenění Superbrands Award. Stejně tak si značky cení zákazníci, kteří do těchto obchodů chodí nakupovat už více než dvacet let. Superbrands je nejuznávanějším celosvětově fungujícím programem hodnocení značek. Hodnocení probíhá už více než patnáct let podle stejných kritérií v osmdesáti osmi zemích světa.

Facebook

Ze všech značek registrovaných u Úřadu průmyslového vlastnictví organizátoři vybrali padesát tisíc nejrespektovanějších
Společnost Dun & Bradstreet pak na základě finanční analýzy vytvořila užší výběr dvou tisíc značek. Společnost GfK Czech specializující se na průzkum trhu poté provedla mezi českými spotřebiteli šetření o povědomí a důvěryhodnosti značek a doporučila osm set nejznámějších, zaměřených na maloobchodní prodej. Členové odborné poroty z nich vybrali ty nejlepší. Mezi hlavní kritéria patřily známost a rozvoj značky, prestiž a inovace.
Firmy přitom o toto uznání z vlastní iniciativy nemohou žádat, musejí být nominovány na základě odborných hledisek. Příběhy oceněných značek budou podrobně popsány v reprezentativní ročence. Jejím vydáním v létě odstartuje rozsáhlá kampaň, v níž organizátoři akce přiblíží spotřebitelům, obchodníkům a marketingovým expertům smysl a význam oceňování značek.
„Ocenění, které jsme získali díky podpoře a důvěře našich zákazníků, si velice vážíme. Uvědomujeme si, že je to i závazek do budoucna. Chceme nadále nabízet výrobky na vysoké kvalitativní úrovni, které současný zákazník na trhu očekává,“ řekla k ocenění jednatelka společnosti Silex Ivana Šachová. Značku SCANquilt si tato společnost zaregistrovala v roce 1992.

Táňa Pikartová

www.czechsuperbrands.cz

www.silex.cz

Fotogalerie k článku