S touto světovou novinkou s uzávěrem láhve s označením 3d TOP přichází na trh společnost ISOline EU s. r. o. V něm se skrývají tři dávky instantního nápoje, který se rozpustí v láhvi s vodou.

Facebook

Ranní start a odpolední aktivita dodají tělu energii a povzbuzení
Instatní nápoje obsahují výtažky zelené kávy, taurinu a deseti vitamínů, které přispívají ke snížení únavy a vyčerpání, chrání před stresem a napomáhají funkčnosti imunitního systému. Večerní regenerace se skládá z minerálních látek – vápník, hořčík, zinek – z deseti vitamínů a především z výtažku z plodu ovoce Acai. Toto ovoce je považováno za nejzdravější přírodní antioxidant, podílí se na detoxikaci organismu, zlepšuje funkčnost srdce a zlepšuje spánek.

Nový nápoj neobsahuje konzervanty
Neobsahuje ani umělá barviva či sladidla. Nápoj se přislazuje extraktem z rostliny stevie. Stevie jako sladidlo je na rozdíl od cukru téměř nekalorická a nepřispívá k tvorbě zubního kazu.
„Za 3d TOP uzávěrem jsou týdny, ba měsíce vývojů, testování a zkoušení. Věřím, že se tento revoluční výrobek uchytí, protože dodá tělu přesně to, co od rána do večera potřebuje,“ říká majitel ISOLine EU Robert Mička a doplňuje: „Tím, že jsou v jednotlivých dávkách obsaženy ne tolik známé výtažky z acai či stevie, nabízíme skutečně zdravou a převratnou novinku pro všechny věkové kategorie.“

Patrony 3d TOP uzávěru a celého nového produktu se stali bronzoví kajakáři z londýnských Her 2012
Jsou to Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba, kteří se osobně zúčastnili představení nápoje v humpoleckém Fabrika hotelu. Nevědomky se podíleli na posledním testování chutí.
Od společnosti ISOline EU, která jim sestavila na míru pitný režim na celou příští sezonu, totiž v průběhu podzimu dostávali vzorky jednotlivých nápojů a vyjadřovali se k jejich chutím a funkčnosti. „Protože toho během tréninků a závodů vypijeme skutečně hodně, není nám jedno, co všechno nápoje obsahují a jak chutnají. Tady jsme našli přesně to, co potřebujeme. Od ranního probuzení, přes povzbuzení až po večerní relax,“ tvrdí Jan Štěrba.
Společnost ISOline EU uvádí též na trh nápojové novinky 24 Detox, 24 Sport a 24 Kids. Nápoj 24 Kids je vhodný nejen pro děti, ale i pro diabetiky. „Všechny novinky dodáváme s 3d TOP uzávěrem a všechny jsou postavené na přírodní bázi,“ říká Robert Mička, který vyhlásil cestovatelskou fotografickou soutěž. „Chceme lidi pobavit a také ´zjistit´, kde všude 3d TOP uzávěr byl. Proto odměníme autory fotografií, kteří dodají autentické snímky z nejzajímavějších destinací, nejvýznamnějších lokalit či vyfotí 3d TOP uzávěr při nějaké unikátní události,“ uzavírá Robert Mička.

Součástí uvedení nápoje s 3d TOP uzávěrem je charitativní dražba
Jde o dražbu balení dvanácti kusů s tímto unikátním nápojem. Výtěžek v hodnotě 26 188 Kč jde na nákup elektrického vozíku pro osmnáctiletého těžce tělesně postiženého Jana Kuňáka. Jeho maminka požádala o pomoc občanské sdružení Dobrý skutek, jehož patrony jsou Lucie Křížková Váchová, Miss ČR 2003, a hokejista Jaromír Jágr.

Táňa Pikartová
www.isoline.eu

Fotogalerie k článku