Navíc od začátku listopadu do poloviny prosince mohou klienti využít akční nabídky v podobě předčasného splacení zdarma.
„Každý klient má od své půjčky jiné požadavky. Ke konci roku jsme se rozhodli podpořit půjčky a zdůraznit flexibilitu, a to jak ve volbě účelu, ať už se jedná o úpravu bydlení, nové auto či konsolidaci závazků, tak v parametrech samotných produktů,“ říká Ivana Bohatcová, výkonná manažerka segmentu Bydlení a úvěry ČSOB.
V kampani poukážeme především na to, že parametry ČSOB Půjčky se přizpůsobí představám klienta ve volbě výše splátky, době splácení i výše samotné půjčky. Záměrně upravujeme i název portfolia na ČSOB Flexi půjčky, abychom zdůraznili hlavní sdělení kampaně – flexibilitu,“ doplňuje Ivana Bohatcová.

Facebook

V rámci akční nabídky ČSOB nabízí bonus v podobě předčasného splacení zdarma
Všichni klienti, kteří si ještě před Vánoci uzavřou smlouvu, dostanou kupon na slevu ve výši patnáct procent na celý nákup v Siko koupelny. Tato akční nabídka platí pro ty, kteří si během kampaně sjednají ČSOB Půjčku na lepší bydlení, ČSOB Půjčku na cokoliv nebo ČSOB Konsolidaci. Kampaň i akční nabídka potrvá až do 21. prosince.

ČSOB Půjčka na cokoliv je vhodná pro klienty, kteří potřebují peníze rychle, jednoduše a bez dokládání účelu, například na koupi auta, elektroniky či vybavení domácnosti.

ČSOB Půjčka na lepší bydlení je určená pro ty klienty, kteří rekonstruují, modernizují nebo jinak upravují své bydlení.

ČSOB Konsolidace je ideální pro klienty, kteří potřebují sloučit své stávající úvěrové produkty do jedné půjčky a tím snížit a zároveň zpřehlednit své měsíční výdaje.

Reprezentativní příklad ČSOB Půjčky na cokoliv
Při výši úvěru 100 000 Kč a době splácení 48 měsíců je úroková sazba 12,9 % p. a., RPSN 16,91 %, výše měsíční splátky 2 678 Kč a celková částka splatná klientem je 135 051 Kč. Při výpočtu RPSN byl započítán poplatek za zpracování úvěru ve výši 1 000 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru 59 Kč, za platby inkasa 6 Kč a cenu konta 50 Kč za měsíc. Výše splátky platí za předpokladu čerpání úvěru 15. den v měsíci s první splátkou 15. den měsíce následujícího.

Jaroslav Kuba

Zdroj: ČSOB