„Ze zkušenosti víme, že cukrovinky jdou v zimním období velmi na odbyt. Tento rok přicházíme s dárkovými variantami bonbonů M&M´s, které jsou vhodné jak do mikulášské nadílky, tak pod stromeček,“ říká Ivana Špačková, brand manažerka značky M&M´s. Vánoční edice nabízí dávkovač na bonbony s ústřední postavu bonbónu M&M´s a dvě varianty tuby s klíčenkou – žlutá s arašídovými bonbony a hnědá s čokoládovými bonbony.
V prodeji jsou speciální balení M&M´s od poloviny října v běžné obchodní síti.

Facebook

Bonbóny M&M´s mají svou tradici již od roku 1941
V roce 1950 poprvé na každý bonbón v balení natiskli písmeno M? Podle tohoto charakteristického znaku jsou na první pohled rozpoznatelné od jiných čokoládových bonbónů.
V roce 1982 dostaly M&M´s až na měsíc? Byly součástí výbavy raketoplánu. Od této doby pak cestovaly do vesmíru pokaždé.
Čokoládové bonbony M&M´s vyrábí společnost Mars, která je jednou z největších rodinných společností na světě. Společnost Mars je rozdělena do šesti obchodních segmentů, jedním z nich jsou i čokoládové výrobky. Na našem trhu působí společnost Mars od roku 1992. V roce 1998 se spojila společnost Mars se společností Wrigley a vznikla tak jedna z vedoucích cukrářských firem.
Bonbony M&M´s se vyrábějí od roku 1941 a od té doby si získali po světě nezastupitelné místo. U nás se čokoládová pochoutka prodává ve dvou variantách – peanut (arašídové) a choco (čokoládové).

Iva Burianová

Zdroj: Společnost Mars