Výrobníky vynikají elegantními křivkami a ještě snadnějším ovládáním. Vaší kuchyni navíc vdechnou nadčasový moderní vzhled.
Je načase přestat s používáním jednorázových plastových lahví. Přichází nová řada systémů pro výrobu domácí perlivé limonády SodaStream Source, která spatřila světlo světa díky světově proslulému návrháři Yvesu Béharovi. Díky přístroji si každý člen domácnosti vychutná svěží perlivý nápoj připravený během několika málo vteřin z čerstvé vody z kohoutku. Ročně navíc ušetří až 2000 plastových lahví a plechovek.

Facebook

Monolitický tvar SodaStream Source vyniká nejen jednoduchou efektivností, ale především neobvyklým provedením
Moderní vzhled přístrojů silně ovlivní vzhled celé vaší kuchyně a výrobník se tak stane jejím neoddělitelným doplňkem. SodaStream Source nabízí vkusnou, nově navrženou karbonační lahev, kterou umístíte velmi snadno; stačí pouhé zasunutí. Celkově nabízí přístroj vylepšený mechanismus, který je poháněn zásobníkem CO2. Stylově podsvícený LED displej vám ukáže aktuální sílu nasycení připravovaného nápoje. Díky tomu získáte okamžitě vizuální zpětnou vazbu a vychutnáte si osvěžující nápoj ještě více.

SodaStream Source zcela vyhovuje hodnotám 21. století
Jeho posláním je eliminovat narůstající množství zbytečného odpadu z PET lahví a plechovek, kterých se ročně vyhodí na 460 miliard kusů. Domácnost používající SodaStream Source bude mít nejen pozitivní vliv na životní prostředí, ale také se může pochlubit prostým, ale krásným a moderním objektem, který rozzáří každou kuchyňskou linku.

Yves Béhar patří mezi nejužší špičku světových inovátorů zabývajících se udržitelným designem
Zakladatel světové návrhářské a značkové firmy Fuseproject a výkonný kreativní ředitel ve společnosti Jawbone věří, že design by měl být silou, jež přináší ekologické a sociální změny. Jeho výrobky jsou součástí muzeí po celém světě. Béhar pečlivě zkoumal každou jednotlivou část systému SodaStream. Podařilo se mu zkombinovat funkčnost výrobníků s nadčasovou elegancí a vytvořit tak přístroj se snadným ovládáním, který potěší především příznivce čistých moderních linií.

Jaroslav Kuba

www.sodastream.cz/source.cz