Tváří kolekce výrobků Prowell se stala 2. česká vicemiss 2006 Barbora Vida. Celou tuto kolekci ztvárnil známý fotograf Jan Tůma v nádherném prostředí wellness spa v hotelu Mandarin Oriental Prague ve spolupráci s agenturou Royal Trust.

Facebook

Rozdíl od běžných županů a funkčních froté výrobků Prowell je unikátní dry in wet – suchý ve vlhkém
Výrobky Prowell mají zcela novou konstrukci s použitím dvou materiálů s odlišnými charakteristikami. Základem je bavlna s výbornou savostí, druhým materiálem je polyester, který v použitém přízovém provedení velmi dobře odvádí vlhkost od pokožky a předává ji bavlněné části. Schopnost rychlého odvodu vlhkosti od pokožky je podstatou udržení pocitu sucha a tepla. Vzhledem ke způsobu výroby považujeme Prowell za froté tkaninu, i když základní metráž je prakticky bez froté smyček. Tím bylo dosaženo menší objemnosti, která je jednou z důležitých výhod, kterou uživatelé ocení především při cestování.

Nejen župany, ale také osušky
Vítané jsou všude tam, kde člověk přichází do styku s vodou, chce se osušit a přitom si zachovat pocit sucha a tepla. Vhodné jsou pro wellness, své uplatnění najdou v lázních, rehabilitačních centrech a nemocnicích. Výrobky jsou dobře využitelné u bazénu či na dovolené u vody. Jeho komfort oceníte i při běžném domácím používání. V uživatelských testech se osvědčili i kojenecké osušky.

Výrobky kolekce Prowell vynikají:

  • hřejivým komfortem
  • výbornou savostí
  • rychlým schnutím
  • malou objemností

Iva Burianová

 

Fotogalerie k článku