„Mnoha našim klientům není design jejich platebních karet lhostejný. Designy platebních karet měníme většinou po dvou letech. U Aktivního konta mají klienti nově navíc možnost výběru ze tří nabízených grafických variant. Nabízíme prostor i pro vlastní kreativitu, každý klient si může navrhnout platební kartu s obrázkem, který si sám vytvoří,“ říká Jana Opršalová, výkonná manažerka segmentu Platební komfort ČSOB. „Noví i stávající klienti mohou využívat široké spektrum služeb, které platební karty ČSOB nabízí, jako například zabezpečené platby přes internet pomocí 3D Secure, cestovní pojištění apod.,“ doplňuje Peter Demjanovič, ředitel útvaru Karty ČSOB.

Facebook

Ke všem typům balíčků nově nabízíme embosované karty s logem MasterCard
Ať už se jedná o ČSOB Konto, Aktivní konto nebo i Exkluzivní konto, kde klient získává automaticky zlatou kartu.
Embosovaná karta (karta s reliéfním – vystouplým písmem) má například tu výhodu, že klient může využít tzv. emergency služeb a nechat si přímo u zahraniční banky vystavit náhradní platební kartu, nebo vydat náhradní hotovost, pokud v zahraničí o svou kartu přijde.

Díky Image kartě si každý klient může vytvořit unikání a osobitou platební kartu
Za pomocí on-line editoru, který je k dispozici na stránkách ČSOB, si může navrhnout vlastní design například s fotkou z dovolené či domácím mazlíčkem. Image kartu už používá necelých dvacet tisíc klientů a nově si ji klienti mohou vyrobit i přes smartbanking.
Platební karty ČSOB nabízí četné výhody. Především v období letních dovolených jsou neocenitelnými pomocníky. Každý klient má své peníze neustále nablízku a v bezpečí. Ke kartě je také možné rychle a snadno sjednat cestovní pojištění. Díky technologii 3D Secure jsou platby na internetu maximálně v bezpečí.

Miroslav Drásal

www.csob.cz