Při platbě touto kreditní kartou můžete úhradu vašich nákupů pohodlně odložit téměř o dva měsíce. Navíc získáte další výhody – zboží zakoupené ČSOB Kreditní kartou máte zcela zdarma pojištěné proti poškození, odcizení a zničení na šest měsíců od nákupu.
Pokud se vám tedy cestou na náledí či doma při rozbalování cokoliv rozbije, nemusíte věšet hlavu, protože pojištění vám zajistí náhradu. Kromě toho se vám automaticky prodlužuje záruka na vybrané druhy zboží o jeden rok.
Ať už toužíte po domácím kinu, hobby nářadí nebo nějakém kuchyňském spotřebiči, který by vám usnadnil práci, na zakoupené věci získáte záruku celkem tři roky.
A pokud se vám nechce ven do zimy, můžete pohodlně nakupovat i z tepla vašeho domova. ČSOB Kreditní karta nabízí bezpečný nákup na internetu a to díky nové službě zabezpečení internetových plateb kartou s technologií 3D Secure, kterou lze zdarma aktivovat v internetovém bankovnictví nebo na pobočce ČSOB.
Díky ČSOB Kreditní kartě máte peníze ihned k dispozici na každodenní i nečekané nákupy, a zatímco platíte kreditní kartou, své vlastní peníze můžete nechat vydělávat třeba na spořícím účtu.

Jaroslav Kuba

Facebook

www.csobkreditka.cz