Báječná chuť nové coly příjemně překvapí a je dobré vědět, že byla navržena přesně podle přání a chuti zákazníků. Colu Premium najdete ve stálé nabídce v široké obchodní síti za akčních 99 Kč v balení o objemu 750ml. Z jednoho balení pak v pohodlí domova vykouzlíte pomocí přístroje SodaStream minimálně šest litrů osvěžující coly.
Uvedení Coly Premium na trh odráží závazek společnosti SodaStream poskytovat svým příznivcům kvalitní výrobky v pestré škále chutí tak, aby vyhovovaly jejich životnímu stylu a rozmanitým příležitostem.

Facebook

Tak zaperlete..., chcete-li
SodaStream je inovativní systém pro výrobu perlivých a ochucených nápojů z čerstvé pitné vody. A to přesně s tolika bublinkami, kolik jich máte rádi, protože si intenzitu sycení volíte sami stiskem tlačítka. SodaStream využívá plnitelnou bombičku a nepotřebuje ke svému provozu již nic víc, než čerstvou vodu z kohoutku. Zbavíte se nošení těžkých PET lahví i starostí s tříděním a likvidací plastových obalů a plechovek. Používáním jediného přístroje SodaStream ochráníte přírodu v průběhu tří let přibližně před dva tisíce prázdnými PET lahvemi nebo plechovkami.
SodaStream tak představuje pohodlnou a ekologickou alternativu k baleným soft drinkům nebo perlivé vodě.

Perlíme stylově
Představte si osvěžující chuť i důvěrně známé syčení bublinek, které si hledají cestu vzhůru v právě nalité sklenici tohoto oblíbeného nápoje. I tak může vypadat nabídka vašeho domácího baru. Stačí obyčejná kohoutková voda, originální přístroj SodaStream pro domácí přípravu perlivých nápojů a sirup Cola Premium. Vybrat si můžete přístroj designový v oblíbeném nerez provedení, nebo stylově červený. Výběr je jen na vás.

Miroslav Drásal

www.sodastream.cz