Přípravek je zárukou intenzity, stability a zářivosti barev prádla, které vydrží déle jako nové. Díky pracím gelům Perwoll renew 3D effect po každém praní zůstane vaše oblečení jako nové. To je důvod, proč je Perwoll renew 3D effect ten správný speciální prací prostředek, který jemně vypere a zároveň pečuje o barvy a textilní vlákna vašich oděvů. Také proto je Perwoll nejprodávanější speciální prací prostředek v České republice.

Facebook

Perwoll renew 3D effect
Nové složení pracích gelů Perwoll renew 3D effect podporuje perfektní vzhled vašeho oblečení s každým praním. Chrání barvy každého vlákna, zabraňuje změnám a uvolňování barev v průběhu praní. Perwoll renew 3D effect pečuje o oblečení ve třech dimenzích – zajišťuje intenzitu, stabilitu a zářivost barev.

Perwoll renew 3D Color effect – pro intenzivní, stabilní a zářivé barvy oblečení déle jako nové. Perwoll pečuje o sytost vašeho zářivě barevného oblečení a omezuje jeho blednutí.  

Perwoll renew 3D Black effect – pro intenzivní, stabilní a zářivé černé a tmavé oblečení déle jako nové. 

Perwoll renew 3D White effect – pro zářivě bílé oblečení bez potřeby bělení, omezuje zašednutí během praní, pro dosažení jasně bílé. 

Perwoll renew 3D Sport effect - pro dokonalou svěžest sportovního oblečení s "Re-fresh" efektem, neutralizaci nepříjemných pachů a ochranu membránových textílií u funkčního prádla. S Perwollem renew 3D Sport effect zůstává sportovní oblečení ve skvělé formě po delší dobu.

Redakce FFN

http://www.perwoll.cz