Koncentrovaný gel dá sbohem mastným skvrnám a síla prášku zajistí bělost a odstranění i těch nejodolnějších skvrn. Dokonalé spojení prášku a gelu si poradí se všemi skvrnami a vašemu oblečení dodá svěžest i při nízkých teplotách už od 20 °C. Perfektní výsledek jednoduchým a pohodlným způsobem je na světě.

Facebook

První samočinný prací prostředek na světě vymyslel Fritz Henkel
Stalo se tak v roce 1907, od té doby se výzkumníci firmy Henkel snaží co nejlépe odstranit i ty nejodolnější skvrny. Vylepšovaly se prací prášky, zavedly se prací gely, později i tablety nebo gelové kapsle. Každá forma pracích prostředků měla své přednosti a také nedostatky. Prací prášky dobře odstraňovaly vybělitelné skvrny, zatímco prací gely se zase dobře rozpouštěly a byly lepší v boji s mastnými skvrnami. „Spojit prací prášek s gelem by mohlo napadnout každého. Ale cesta k vývoji takové unikátní novinky je trnitá, vyžadovalo to řadu měsíců testování. Nyní můžeme potvrdit, Persil Power-Mix Caps jsou state-of-the-art, tedy vrcholem v umění výroby pracích prostředků,“ vysvětluje Jana Očadlíková, manažerka marketingu divize Pracích a čisticích prostředků Henkel ČR.

Jak to funguje
První komora obsahuje prací gel, koncentrovaný tekutý prací prostředek. Je účinný na mastné skvrny, navíc přináší intenzivní vůni a je šetrný k vašemu oblečení. Díky tekuté formě začíná gel působit ihned po kontaktu s vodou. Druhá komora obsahuje prací prášek, je ideální na odstranění i těch nejodolnějších skvrn, jako jsou skvrny obsahující barviva, jako jsou káva, čaj, kakao, ovoce, zelenina.
Doby, kdy praní byla věda a dobře vyprat znamenalo vlastnit alespoň několik různých přípravků, které bylo potřeba správně kombinovat a dávkovat, jinak by se celý cyklus praní musel znovu opakovat, jsou ty tam. „Dnešní doba je uspěchaná a nikdo z nás nemá tolik času na domácnost, kolik by si přál. Zároveň jsme zvyklí na kvalitu a z toho požadavku nechceme ustoupit. Proto Persil přináší nový výrobek, který v sobě spojuje vysoké nároky na kvalitu s přáním jednoduchého a rychlého použití. Takové jsou nové kapsle Persil Power-Mix Caps,“ vysvětluje dále Jana Očadlíková.

Iva Burianová

www.henkel.cz