Flowering Tea je znovupoužitelná koupelová pěna. Díky ní proměníte svou koupel v obří šálek horkého květinového čaje s povznášejícím růžovým dřevem a neroli. Jednoduše podržte v proudu tekoucí vody a nechte svou mysl vznášet se v nálevu s jasmínem, chrpou a slunečnou absolue z pomerančového květu, které vám pomohou najít vnitřní klid.

Facebook

Rose Bombshell koupelová bomba. Okvětními plátky ze žlutých růží, růžovou absolue a růžovou silicí – opravdu stojí za podívanou. Zatímco šumí, uvolní krásné okvětní plátky a sladký obláček silic ze sicilských citronů a pelargonií.

Sunrise mýdlo, to je vlastní kousek nádherné Rudé planety, tvořené spoustou silice ze šťavnatých tangerinek a rozjasňujících sicilských mandarinek pro báječné povznášející mydlinky. Pokračujte v misi a objevte jádro planety z heboučkého másla murumuru a jemného bio tofu, nebesky krémového a něžně pečujícího.

Yummy Mummy krémový sprchový gel. Matička všech krémových sprchových gelů. S fair trade bio kakaovým máslem a absolue z tonky pro naprosto blažené sprchování. Nebesky sladká kombinace silic z brazilského pomeranče a pelargonie je zaručený způsob, jak běžné denní rutinně v koupelně dodat trochu toho rozmazlování.

Tulip znovupoužitelná koupelová pěna. Jak se tenhle krásný tulipán dotkne vody, začne kouzlit a tvořit krásné bublinky se šalvějí, ylang ylang a jasmínovou absolue a opájet vaše smysly. Jednoduše zamávejte kytičkou v proudu tekoucí vody a schovejte na příště, nebo použijte celou a užijte si tu nálož pěny.

Roller koupelová bomba. Luxusní bomba se zjemňujícím fair trade kakaovým máslem a ovocně-květinovou vůní. Až bude skotačit ve vaší lázni, naplní ji šťavnatou silicí z brazilských pomerančů a pelargonií pro dobrou náladu.

Lush, pozdrav z anglického Dorsetu
Právě tady jsou připravovány limitované série exkluzivních výrobků Lush. Tyto produkty nejsou běžně v prodeji a lze je objednávat pouze on-line přímo z Anglie. V nabídce najdete oblíbené retro produkty, exkluzivní nebo zcela nové kousky, které budou na trh teprve uvedeny. Příležitostně lze sledovat výrobu prostřednictvím živého vysílání a nahlédnout tak pod ruce mistra šéfkuchaře v akci.

Redakce FFN

www.lush.com