V pohodlí domova si tak zákazníci díky novince vychutnají především espresso, caffé crema nebo filtrovanou kávu, tedy klasické černé kávy bez mléka. Nový Cafissimo TUTTOCAFFE by proto měl zaujmout i muže, jelikož v sobě spojuje komfortní přípravu kvalitní černé kávy a čistého moderního designu kávovaru.

Facebook

Automatický systém přístroje
Základem je zvolení druhu kávy, kávovar pak připraví každý nápoj pod optimálně vyladěným tlakem až 15 barů. Kávovar zároveň akceptuje individuální nastavení množství vody, které lze volit podle toho, jak silnou kávu kdo preferuje. Praktický je jeho integrovaný zásobník na použité kapsle (pojme až 7 kapslí), výškově nastavitelná odkapávací miska a zásobník na vodu o objemu 0,7 l. Kávovar je opatřený indikátorem nedostatečného množství vody a indikátorem potřeby odvápnění. Provoz přístroje je maximálně ekonomický díky jeho rychlému zahřívání a automatickému vypínání po 9 minutách.
„Fakt, že design je pro Tchibo důležitý, dosvědčuje i tato naše čerstvá novinka na českém trhu. Kávovar Cafissimo TUTTOCAFFE získal ocenění renomované mezinárodní designérské ankety Red Dot Design Award, jenž je jedna z nejuznávanějších v oblasti produktového designu. Velmi si tohoto ocenění vážíme a věříme, že si nový kávovar najde řadu příznivců právě díky spojení moderního vzhledu a praktičnosti,“ dodává k novince Steffen R. Saemann, marketingový ředitel společnosti Tchibo Praha, spol. s r.o.

Kapsle Tchibo pro tuto novinku v portfoliu kávovarů lze vybírat ze 13 různých druhů
Jde o stálý sortiment kapslí, který pravidelně obohacují limitované edice jedinečných druhů káv z konkrétních farem. Veškerá káva v kapslích Tchibo je certifikovaná, tedy vypěstovaná trvale udržitelným způsobem – ohleduplně k lidem i životnímu prostředí. Výsledná kvalita kávy v šálku je vždy perfektní díky hermetickému uzavření kapsle ihned po upražení kávy. Chrání tak v maximální míře chuť a aroma kávy. Od loňského roku jsou navíc v nabídce i tři druhy čajových kapslí.

Jaroslav Kuba

www.tchibo.cz

 

Fotogalerie k článku