Kolekce Reminiscent probudí vaše vzpomínky
Vaše oblíbené vánoční vůně dostaly nový kabátek, a to hned ve třech barevných odstínech - zelené, červené a bílé. Ledové jahody, jedle balzámová a karmínové lesní plody jsou tři tradiční vůně, které vám připomenou, jak voní skutečné Vánoce. A protože vánoční svátky přináší největší radost zejména těm nejmenším, v nabídce nechybí ani svícny na čajové svíčky se sněhovými vločkami či vysoké svícny Louskáček.

Facebook

Originální vánoční dekorace
Dekorace a výzdoba k Vánocům už zkrátka patří. Mezi novinkami tak naleznete svícen na čajové svíčky v podobě soba Rudolfa, sněhuláka, sobí rodinky, mihotajících se větviček nebo ozdobeného stromečku. Díky kolekci Clearly Creative si navíc můžete vytvořit vlastní originální výzdobu! Vyberte si skleněnou nádobu a naplňte ji vánočními ozdobami, šiškami, plody, ořechy, zkrátka co vás napadne.

Severský šarm pro opravdové milovníky zimy
Severský šarm je vůně inspirovaná skandinávskými zeměmi. Trojice vůní - Kašmírové pohlazení, Jemný koňak a Praskající krb jsou tím pravým společníkem pro dlouhé zimní večery. V kolekci Severský šarm rovněž nechybí svícny se severskými motivy na čajové svíčky či svíčky votivky.

Nové vůně Louskáček a Švestkový sen
Směs skořice, svařeného koření, muškátového oříšku a vanilky vám připomenou, jaké je skutečné vánoční pohoštění. Vůně Louskáček z kolekce Just Desserts by PartyLite vás v mžiku přenese do dětských let, kdy jste popíjeli kakao a užívali si pohádkové atmosféry Vánoc. Švestkový sen, to jsou vaše vzpomínky na čerstvé perníčky, cukrovou polevu a vůbec všechny sladké vánoční pochoutky!

Vůně hor a zasněžené krajiny
Zima však nejsou jen Vánoce, ale také hory, sníh a zábava! Kolekce Nature’s light se skládá ze dvou jedinečných vůní St. Moritz a Aspen, na jejichž výrobě spolupracoval i přední newyorský designer a expert na vůně, Tom Knotek. Všechny vůně v kolekci Nature’s light obsahují dřevěný knot, který vám připomene dříví praskající v krbu.

Iva Burianová

www.partylite.cz