Tchibo myslí i na to, že každý z nás má poněkud jiný vkus a obliba barev je také odlišná, a tak si můžete vybírat z pěti barevných provedení, která elegantně podtrhnou nápaditost vašeho interiéru. Svým poutavým designem i miniaturními rozměry je předurčen pro jednočlenné domácnosti, tedy single, malé kuchyně nebo malé kanceláře.
Tchibo Cafissimo DUO je v prodeji v síti obchodů Tchibo za cenu 1899 Kč jako limitovaná edice roku 2012 a balení 10 ks kapslí za 69,90 Kč.

Facebook

Ideální proporce pro přípravu lahodné kávy
Konečně kávovar, který vypadá perfektně i v té nejmenší kuchyni nebo kanceláři. Tchibo Cafissimo DUO ubral na rozměrech, ale rozhodně neubral na kvalitě a preciznosti funkcí. Spojuje v sobě požadavky prostorově nenáročného kávovaru (19 cm x 19 cm x 20 cm) a skvělého výsledku. Je malý, ale umí přinášet silný zážitek z každého šálku lahodné kávy, která v sobě snoubí vášeň s hedvábnou jemností.

Dvoutlaký systém
Tchibo Cafissimo DUO má dvoutlaký systém, který vnese kavárenskou atmosféru až k vám. Pouhým vložením kávové kapsle a otočením jediného knoflíku připraví snadno a rychle silné espreso či jemné caffè crema. Vybírat můžete z několika druhů vzduchotěsně uzavřených kapslí, které skrývají jednu porci čerstvě pražené kávy ze 100% zrn typu Tchibo Arabica.
Vyzkoušet můžete intenzivní Caffè Crema vollmundig s plnou chutí, jehož smyslnost dotvářejí karamelové esence, Caffè Crema mild ocení zase všichni ti, kteří touží po jemné kávě s ovocnými tóny. Malou Sicílii či nádech Milána si můžete dopřát spolu s Espresso Sizilianer kräftig a Espresso mäilander elegant. Tchibo samozřejmě nezapomnělo ani na bezkofeinovou variaci tohoto skvělého hřejivého nápoje v podobě kapslí Espresso entcoffeiniert.

Jaroslav Kuba

www.tchibo.cz

Fotogalerie k článku