Kuchyňské roboty, tyčové mixéry, toastery, rychlovarné konvice a váhy se představují v 9 unikátních barevných variacích od sněženkově bílé, přes pampeliškově žlutou, limetkovou zeleň, mátově zelenou, pomněnkovou modř, šeříkovou lila a sakurově růžovou až po korálově červenou a broskvově oranžovou. Pětici nezbytných kuchyňských pomocníků si lze pořídit buď jako komplet ve stejné barevné linii, odvážnějším zájemcům však také nabízí možnost kombinovat dle libosti, pastelové a prolínající se barevné tóny si totiž nekonkurují, ale vzájemně se doplňují.
Světovou premiéru si  PASTELS s velkým ohlasem odbyly na jaře tohoto roku na chicagském veletrhu INNOVATION AT ITS BEST, nyní barevná revoluce s mottem Vidíme to barevně dorazila také do Česka. Výrobce SENCOR se už léta soustředí na co nejširší barevnou škálu svých spotřebičů, které nemají ani ve světovém měřítku srovnání. Nejnovější řada tzv. „Pastelek“ je však první, která si s barvami pohrává v tak jemných nuancích.

Facebook

Kuchyňský robot SENCOR PASTELS představuje vlajkovou loď celé řady. Jeho robustní celokovové tělo s kovovými převody s bohatou škálou příslušenství si na poli hnětení, míchání, šlehání, mletí či strouhání, které zvládá až v osmi rychlostech, poradí takřka se vším. Jakkoli jeho konstrukce demonstruje sílu a budí respekt, díky jemným pastelovým barvám mu zároveň nechybí elegance a styl.
Pro jemnější sekání, drcení a mixování je určen tyčový mixér, který se řadí k vůbec nejtenčím na trhu. Oč subtilněji vyhlíží, o to více překvapí svým výkonem, který mu zajišťuje, stejně jako v případě robota, kvalitní motor s šestiletou zárukou. Extra tichý výkon, jednoduchá manipulace, plynulá regulace rychlosti zabraňující nebezpečí rozstřiku i redukce vibrací jsou jen některé z jeho ctností, které oceníte při každodenní práci v kuchyni.
Pro přípravu rychlé a chutné snídaně, svačinky či večeře má své nezastupitelné místo v kuchyni také Topinkovač SENCOR PASTELS. Hravě si poradí s tenkými i silnějšími plátky toastů, stejně jako s rozpečením mraženého pečiva, disponuje totiž celkem 6 stupni nastavení intenzity pečení. Bezpečnost pak zajistí tepelně izolovaný vnější plášť zabraňující popálení, stejně jako časový spínač, který vždy zajistí vypnutí spotřebiče v pravý čas.
Nezbytným každodenním pomocníkem, bez kterého se dnes v kuchyni už takřka nedokážeme obejít, je rychlovarná konvice. Ta v pastelových kabátech SENCOR PASTELS o objemu 1,5 litru disponuje těmi nejmodernějšími funkcemi – nechybí středový 360° konektor, topné dno z nerezové oceli se zakrytou topnou spirálou, speciálně designovaná výlevka proti odkapávání, ale ani designové modré podsvícení.
Posledním, nikoli však méně potřebným kuchyňským pomocníkem, je kuchyňská váha SENCOR PASTELS. Ať patříte mezi chronické dietáře vážící pečlivě každé deko, vášnivé pekařky sladkých dobrot či prostě jen nezastáváte styl vaření od oka, má přesná a spolehlivá váha při přípravě pokrmů nezastupitelnou roli. Naložit jí můžete až 5 kg, velký LCD displej s podsvícením zaručí rychlou čitelnost, ovládání dotykovými senzory či jednolitý povrch garantují snadnou údržbu, 4 vážící senzory pak naprostou přesnost.

Blanka Opltová

www.sencor.cz