Jednoduše zobrazujte obsah na obrazovce pomocí služby Google Cast, získejte odpovědi prostřednictvím hlasového ovládání vyhledávání a mnoho dalšího. Vaši zábavu podtrhne špičková kvalita obrazu, vysoký kontrast barev a vylepšená technologie zvuku.

Facebook

Nejtenčí 4K televizor
Televizor X90C se svým ultra tenkým propracovaným designem poskytuje stylovou podívanou. Se svou tloušťkou 4,9 mm v nejužším bodě je vrcholem funkční i vzhledové krásy a také nejtenčím LCD televizorem na světě.  Povrchová úprava okrajů navíc prakticky zastírá rám televizoru a podtrhuje plné vnímání kvalitního obrazu v rozlišení 4K. Dokonalého uživatelského komfortu dosáhnete automatickým propojením s Vaším chytrým telefonem či tabletem díky vlastnosti Android TV a One-flick Entertainment. Mimořádně tenké a krásné provedení se hodí do každé místnosti

Dokonalý zážitek ve 4K
I toho nejnáročnějšího diváka potěší sladěná kombinace špičkové kvality obrazu díky novému 4K Processoru X1™ a vylepšeného zvuku na kvalitu High-Resolution Audio v modelu X93C. Čip 4K analyzuje každý zdroj jako televizní vysílání, DVD i vlastní videa a rozlišení navyšuje na úroveň 4K. Tím je všem obrazovým vstupům dodán působivý kontrast, viditelná čistota obrazu a přirozené barvy pro nevšední sledování všech oblíbených pořadů. Nechybí ani One-flick Entertainment  pro snadné propojení dalších zařízení se shodným operačním systémem.

Redakce FFN