Je dobře známo, že právě pohled na zelenou barvu dodává tělu i mysli novou energii, uklidňuje a nastoluje pohodu. Vedle adventní klasiky, tedy ozdobeného adventního věnce se čtyřmi svíčkami, si můžeme udělat radost i s živými květinami v barevných květináčích.

Facebook

Stylové květináče Calimera
Navrhl je český designér Jan Čtvrtník, přičemž se zaměřil především na estetickou stránku výrobku,o maximální funkčnost květináče se pak postarala společnost Plastia.
"Samozavlažovací květináče Calimera jsou u spotřebitelů velmi oblíbené jak pro své vlastnosti, které dodají květinám veškerý komfort, tak pro neotřelý a moderní design,"říká Lenka Novotná, jednatelka společnosti Plastia.
Květináč je složen ze dvou částí, které lze libovolně měnit a vytvářet tak různé barevné kombinace, což dodá interiéru punc originality.

Běžné i exotické květiny
Designový květináč Calimera je vhodný pro běžné i exotické květiny, dá vyniknout neobvyklému tvaru rostliny a zvýrazní jejich krásu. První díl tvoří samozavlažovací vložka, která zajistí dostatek vláhy, druhou částí je nádoba na květinu. Barevných kombinací nabízí společnost hned několik, jistě stovek, je tedy z čeho vybírat, ať už podle nálady, vkusu nebo bytových doplňků. Barevný obal lze i v průběhu růstu rostliny libovolně měnit bez složitého přesazování.

Táňa Pikartová

www.plastia.cz

 

Fotogalerie k článku