To je to, co muži požadují nejen od telefonů, počítačů, aut, domů, ale i od našich výrobků osobní hygieny. Je to také důvod, proč odborníci značky head & shoulders vyvinuli šampon Total Care, který nabízí 3 výhody v jedné láhvi: vlasy důkladně umývá, zanechává je bez lupů a ošetřuje, aby byly poddajné.

Facebook

Hi-tech pro vlasy
V dnešním světě muži potřebují jednoduchá, ale efektivní řešení poskytující okamžité výsledky. Přesně to požadují od výrobků pro péči o vlasy. Ideální šampon by měl vlasy důkladně umývat, zanechávat je bez lupů a ošetřené, aby byly poddajné, nádherně vonět a snadno se oplachovat. Co více, měl by se snadno používat, protože pokud muži něco nesnáší, je to ztráta času. U žen je naopak proces používání kosmetických přípravků podstatnou součástí výsledku a ženy tím rády tráví čas. Pro muže je však výsledek to jediné, na čem záleží. Odborníci značky head & shoulders proto vytvořili nový šampon head & shoulders Total Care, který poskytuje 3 výhody v jedné láhvi: důkladně umývá, vlasy zanechává bez lupů, ošetřuje vlasy, aby byly poddajné.
Při pravidelném používání odstraňuje až sto procent lupů už od prvního umytí a usnadňuje úpravu vlasů. Nový šampon Total Care je kompletní péče pro mužskou hlavu a skutečný hi-tech výrobek ukrytý v lahvi, technologicky vyspělý, ale rychlý a jednoduchý na používání.

Total Care část 1. – důkladné umytí
Rychlé a snadné umytí je základní funkcí kvalitního pánského šamponu. Právě takto byl nový šampon head & shoulders Total Care navržen – sofistikovaná kombinace čisticích látek, tzv. surfaktantů (povrchově aktivních látek), odstraňuje všechny nečistoty jako prach, pot, kožní maz nebo zbytky stylingových přípravků.

Total Care část 2. – osvědčený účinek v boji proti lupům
Více než polovina mužů na celém světě trpí lupy. Při běžných aktivitách musí mít jistotu, že jejich výkon bude efektivní a nebude narušován lupy nebo svědivou pokožkou hlavy. Šampon head & shoulders Total Care s technologií ZPT při pravidelném používání odstraňuje až sto procent lupů již od prvního umytí.

Total Care část 3. – ošetření vlasů a jejich snadná úprava 
Muži většinou preferují kratší vlasy, které musí vypadat stylově, elegantně a přitažlivě. Přitom však nechtějí v koupelně trávit příliš mnoho času a touží po dosažení výsledku v krátkém čase, jen co vyjdou ze sprchy. Odborníci značky head & shoulders jsou si toho vědomi, a proto směs ošetřujících ingrediencí ve složení šamponu Total Care byla přizpůsobena tak, aby poskytovala ochranu vlasovému vláknu a současně se každé z nich chovalo tak, jak si přejeme.

Další výhody
Nový šampon head & shoulders Total Care poskytuje nejen vynikající výhody pro vlasy a pokožku hlavy, ale nabízí také velmi příjemný zážitek při používání díky speciální vůni s názvem Cobalt. Toto označení je také používáno pro velmi energickou a výraznou modrou barvu: stejně energická a svěží je nová vůně šamponu Total Care.

Jaroslav Drásal