Bulharsko se tak přidává k dalším prémiovým lázeňským destinacím, jakými jsou Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Řecko (otevření hotelu 2025/2026) a Velké Británie, které patří do skupiny Ensana. 

Facebook

”Jsme velice rádi, že můžeme působnost naší značky rozšířit o Bulharsko, které se pyšní bohatou lázeňskou tradicí sahající až do starověkého Řecka,” říká Frank Halmos, CEO společnosti Ensana. Společnost převezme management populárního hotelu Aquahouse k 1. říjnu letošního roku a obohatí ho o své rozsáhlé zkušenosti z provozování lázeňských hotelů a expertízu v oblasti lázeňských programů kombinujících unikátní přírodní zdroje a lékařskou expertízu.

„Jsme nadšeni, že můžeme oznámit naše spojení se značkou Ensana. Umožní nám nabízet unikátní služby, jejichž cílem je zlepšování zdravotního stavu našich klientů, prevence chorob, unikátní léčebné programy a prémiové služby. Spojení je součástí naší strategie, která má za cíl udělat z našeho resortu místo, kam budou hosté za našimi službami přijíždět po celý rok. V jejich středu stojí unikátní přírodní zdroje a expertíza Ensany, které společně vytváří unikátní koncept dostupný pouze zde,” říká Lyubomir Stamboliyski, obchodní a marketingový ředitel, Sts. Constantine & Helena resort.

Hotel Aquahouse byl otevřen v roce 2012 a svým hostům nabízí ubytování ve více než 400 stylově a moderně zařízených pokojích a apartmánech s výhledem na Černé moře. Hotel nabízí široký výběr lázeňských, wellness a beauty procedur, které využívají hlavně zdejší minerální vodu. Ta je pro své léčebné účinky využívána už po staletí.

Aquahouse nabízí také možnost využít několik vnitřních a venkovních bazénů a termální zónu se saunami a párou. Místní minerální voda má teplotu 46 stupňů Celsia a využívá se hlavně pro prevenci a úspěšnou léčbu kardiovaskulárních onemocnění, problémy s endokrinním a nervovým systémem nebo s pohybovým aparátem. Léčivé účinky minerální vody také pomáhají s celkovou prevencí a celkovou péčí o zdraví.

Redakce FFN

www.ensana.cz


 

 

Fotogalerie k článku