Není mnoho příjemnějších způsobů, jak dobít energii do náročných dnů než dámská jízda v Aparthotelu Svatý Vavřinec v Peci pod Sněžkou.

Facebook

Aparthotel Svatý Vavřinec je v provozu od konce roku 2018. Tehdy si jeho otevření nenechala ujít třeba Aňa Geislerová, Markéta Hrubešová nebo Sara Sandeva. Zdejší prvotřídní služby a přívětivou atmosféru od té doby otestovalo mnoho dalších hostů, kteří nešetřili pochvalnými recenzemi. Takže buďte bez obav, návštěva Aparthotelu Svatý Vavřinec rozhodně není zdrojem dalšího stresu, ale tolik potřebným relaxem.

Součástí balíčku Dámská jízda jsou dvě noci v dvouložnicovém designovém apartmánu s finskou saunou a vířivkou nebo dvouložnicovém apartmánu s vířivkou i bohatá snídaně formou bufetu. Připravena je  spousta milých pozorností (třeba chlazené Prosecco, mísa čerstvého ovoce a talíř s francouzskými a holandskými sýry v apartmánu)  a zajímavých slev s Kartou hosta.

Pozoruhodná je nejen současnost, ale také historie Aparthotelu Svatý Vavřinec. Čtyři dřevem obložené domy různých velikostí vyrostly na místě, kde v 80. letech stávala prodejna Sněžka. Přímo v aparthotelu je k dispozici Krkonošský wellness a restaurace Vavřinec s menu plným delikates připravených zdejšími mistry kuchaři na X-Oven grilu na magrovníkovém dřevu. Apartmány jsou zařízeny ve čtyřech různých stylech: Glamour je laděný do tmavších tónů dubu se zlatými výšivkami, styl Skandinávie chrakterizují světlé odstíny běleného smrku a ornamenty v tmavě modrých látkách, Modern evokuje eleganci 50. a 60. let a rustikální styl Krkonoše odkazuje k lidové historii hor. Zkrátka, ať už to bude Glamour, Skandinávie, Modern nebo Krkonoše, náležitě komfortní zázemí je zaručeno. Takže teď jen najděte v kalendáři ten správný termín a vydejte se na nezapomenutelnou  dámskou jízdu s partou kamarádek nebo kolegyň z práce!

Redace FFN

www.svatyvavrinec.cz

 


 

 

Fotogalerie k článku